Rock

Rock na Bagnie jest festiwalem czerpiącym wzorce z tradycji polskich festiwali lat 80-tych, z jedną sceną, bez komercyjnej struktury, za to z maksymalnie dużą dawką autentycznej muzyki młodych zespołów i także tych, które były młode w najlepszym okresie polskiej muzyki rockowej, czyli schyłku PRL-u, a grają do dzisiaj, lub reaktywują się specjalnie na okazję występu. Jest to niejako kontynuacja najlepszych osiągnięć polskiej muzyki rockowej z lat 80-tych w połączeniu z nowoczesnością inspirowaną tymi osiągnięciami.

Po rocznej przerwie impreza, do tej pory organizowana w Strękowej Górze, wraca z hukiem zmieniając swoją lokalizację. Przenosi się na plażę miejską do Goniądza.
Niesamowity klimat, enigmatyczność bagien biebrzańskich i wspaniała zabawa przy muzyce – to wszystko było dostępne 5 i 6 lipca (piątek, sobota) w malowniczej miejscowości Goniądz nad Biebrzą, w której odbył się III Festiwal „Rock na Bagnie”.

Rock Na Bagnie 2019

poniedziałek, Czerwiec 10, 2019
Autor: Marek Nowicki
Rock Na Bagnie 2019

IX edycja Rock Na Bagnie już za niespełna miesiąc! Podczas dwudniowej imprezy, która potrwa w terminie 5-6 lipca 2019, na goniądzkiej scenie zaprezentuje się łącznie kilkadziesiąt kapel. Dzień przed oficjalnym rozpoczęciem festiwalu odbędzie się Wieczór Bardów, zostanie otwarte kino festiwalowe, w którym zostanie wyświetlona między innymi „Powracająca fala” Michała Wiraszko i „30 lat Yacha”... »

Poszukiwane miejsca noclegowe dla festiwalowiczów ROCK na BAGNIE

czwartek, Maj 23, 2019
Autor: Marek Nowicki
Poszukiwane miejsca noclegowe dla festiwalowiczów ROCK na BAGNIE

Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, informuje, że ciągle poszukuje wolnych kwater agroturystycznych oraz pokoi do wynajęcia, dla uczestników Festiwalu Rock na Bagnie, który odbędzie się w dniach 05-07 lipca 2019 r. w Goniądzu. W przypadku posiadania możliwości, zakwaterowania uczestników Festiwalu Rock na Bagnie, w dniach 05-07 lipca 2019 r., prosimy o kontakt bezpośrednio... »

Rock na Bagnie – Top 3 Ticket of the Year

czwartek, Grudzień 6, 2018
Autor: Sławomir Moczydłowski
Rock na Bagnie – Top 3 Ticket of the Year

Miło nam poinformować, że w rankingu najlepszych koncertów i festiwali roku 2018 ogłoszonym przez Ticketmaster’s Polska, odbywający się w Goniądzu festiwal Rock na Bagnie, organizowany przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, zajął zaszczytne trzecie miejsce, znajdując się tuż po koncertach zespołów Metallica i Guns n’ Roses, wyprzedzając m.in koncerty takich światowych sław jak... »

Rock na Bagnie

piątek, Lipiec 6, 2018
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie

Festiwal Rock na Bagnie VIII, zwany przez niektórych spadkobiercą Jarocina lat 80’ rozpoczął się o godz.13.00 w malowniczych okolicach Biebrzańskiego Parku Narodowego w Goniądzu. Więcej zdjęć z koncertu – 1. Więcej zdjęć z koncertu – 2. »

Rock na Bagnie – scena gotowa

piątek, Lipiec 6, 2018
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie – scena gotowa

W czwartek 5 lipca do Goniądza przyjechali pierwsi uczestnicy Rocku na Bagnie. Pole namiotowe, na którym odbędzie się impreza muzyczna, powoli zaczyna się zapełniać. Już teraz jest na nim kilkadziesiąt namiotów. Cała infrastruktura festiwalu jest już gotowa, scena ma nagłośnienie i oświetlenie. Rock na Bagnie odbędzie się w dniach 6-7 lipca, po raz ósmy... »

Koncert bardów

piątek, Lipiec 6, 2018
Autor: Marek Nowicki
Koncert bardów

5 lipca w przeddzień festiwalu “Rock na Bagnie” w widowiskowej GOK odbył się koncert bardów. Na scenie wystąpili: Adam Sokół (Manta Birostis), Paulina Dudek (The Pau) i Paweł „Guma” Gumola (Moskwa). Więcej zdjęć z koncertu. »

Rock na bagnie z kolejnym wyróżnieniem!

piątek, Październik 6, 2017
Autor: Sławomir Moczydłowski
Rock na bagnie z kolejnym wyróżnieniem!

Festiwal Rock na Bagnie otrzymał kolejne wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Podlaskiego 2017, organizowanym przez Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Prezesa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. W poniedziałek, 2 października, Kapituła Konkursu wybrała 11 najlepszych produktów turystycznych, cztery z nich zawalczą o Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej na etapie ogólnopolskim. To już trzecie wyróżnienie,... »

Rock na Bagnie wyróżniony

poniedziałek, Luty 6, 2017
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie wyróżniony

Festiwal Rock na Bagnie wyróżniony w konkursie na najlepsze produkty turystyczne województwa podlaskiego w 2016 roku. 3 lutego w Dworze Czarneckiego odbyła się uroczysta gala wręczenia certyfikatów i wyróżnień dla najlepszych produktów turystycznych województwa podlaskiego w 2016 roku. Festiwal Rock na Bagnie otrzymał wyróżnienie Prezesa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Marszałka Województwa Podlaskiego. Komisja... »

VII edycja Rocku na Bagnie

środa, Wrzesień 7, 2016
Autor: Marek Nowicki
VII edycja Rocku na Bagnie

Rock na Bagnie zaczął ogłaszanie zespołów, które zagrają podczas VII edycji festiwalu, w dniach 30.06-01.07.2017r. w Goniądzu. Raz w tygodniu organizatorzy Rock na Bagnie będą na swoim facebooku https://www.facebook.com/RockNaBagnieofficial/ oraz stronie www.rocknabagnie.pl publikować nazwę kolejnego zespołu, który zagra na przełomie czerwca i lipca nad Biebrzą. Pierwszym zespołem jaki już wiemy, że przyjedzie do Goniądza... »

Rock na Bagnie VI

poniedziałek, Lipiec 4, 2016
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie VI

Nad brzegiem Biebrzy odbyła się największa na Podlasiu impreza przypominająca dawne jarocińskie festiwale. VI edycja festiwalu Rock na Bagnie odbyła się 1 i 2 lipca na plaży miejskiej w Goniądzu. Przez dwa dni ze sceny nad Biebrzą płynęła energetyczna muzyka, a pod sceną bawili się rodzice z dziećmi. W tegorocznej edycji wystąpili m.in. Peter... »

1 lipca rusza VI Rock na Bagnie

poniedziałek, Maj 30, 2016
Autor: Marek Nowicki
1 lipca rusza VI Rock na Bagnie

1 lipca rusza VI edycja festiwalu Rock na Bagnie w Goniądzu. Jeszcze tylko do końca czerwca można kupić karnety na jeden z najbardziej oryginalnych festiwali w RP Rock na Bagnie. Muzyka, spotkania, wystawy, kino, jarmark, przyroda biebrzańskich bagien, klimat małego podlaskiego miasteczka, Twierdza Osowiec… Nie ma czasu na nudę. Program festiwalu przedstawia się następująco:... »

Ranking Tygodnika “Wprost”

poniedziałek, Styczeń 4, 2016
Autor: Marek Nowicki
Ranking Tygodnika “Wprost”

Tygodnik “Wprost” sporządził ranking 21 miejsc które w 2016r. warto odwiedzić. Na miejscu 3 znalazł się Rock na Bagnie. O tym, gdzie wyjechać w 2016 roku w artykule “Podróże roku 2016”. “Bezpieczeństwo i natura to dwa słowa klucze, które w rozpoczynającym się roku będą decydowały o wyborach podróżniczych Polaków. Po latach dalekich wojaży docenimy... »

ROCK NA BAGNIE ogłosił listę wykonawców

środa, Grudzień 30, 2015
Autor: Marek Nowicki
ROCK NA BAGNIE ogłosił listę wykonawców

Znamy już program festiwalu Rock na Bagnie VI, który odbędzie się jak zwykle w malowniczej miejscowości Goniądz, nad Biebrzą, w dniach 1-2 lipca 2016r. Rock na Bagnie to festiwal wspierający niezależną, oraz undergroundową scenę muzyczną. Istniejący od 2010 r. festiwal stał się już wizytówką Podlasia, zdobywając m.in tytuł najlepszego produktu turystycznego województwa podlaskiego w... »

Rock na Bagnie z Certyfikatem

sobota, Październik 10, 2015
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie z Certyfikatem

Rock na Bagnie z Certyfikatem Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Podlaskiego 2015 Organizatorzy Festiwalu Rock na Bagnie na uroczystej gali w Suwałkach odebrali w czwartek 8 października certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Podlaskiego 2015. To niesamowite wyróżnienia świadczy o tym jak ważnym dla naszego regionu jest ten Festiwal. Z każdym rokiem Goniądz gości coraz więcej... »

Certyfikat POT 2015

poniedziałek, Wrzesień 7, 2015
Autor: Marek Nowicki
Certyfikat POT 2015

3 września w siedzibie Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu, która wybrała najciekawsze i najbardziej nowatorskie produkty z województwa podlaskiego. Spośród najlepszej 10-tki, Kapituła wybrała trzy najlepsze produkty turystyczne, które otrzymają Certyfikat PROT oraz zostaną zgłoszone do etapu ogólnopolskiego, gdzie będą ubiegać się o Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej. Laureatami etapu regionalnego... »

Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kalendarz Świąt Nietypowych

26 czerwca 2019
Dzień Zapobiegania Narkomanii
Międzynarodowy Dzień Narodów Zjednoczonych na rzecz Wsparcia Ofiar Tortur
Dzień Karty ONZ

Wyszukiwarka na Szuwarach

Archiwa