Rock

Rock na Bagnie jest festiwalem czerpiącym wzorce z tradycji polskich festiwali lat 80-tych, z jedną sceną, bez komercyjnej struktury, za to z maksymalnie dużą dawką autentycznej muzyki młodych zespołów i także tych, które były młode w najlepszym okresie polskiej muzyki rockowej, czyli schyłku PRL-u, a grają do dzisiaj, lub reaktywują się specjalnie na okazję występu. Jest to niejako kontynuacja najlepszych osiągnięć polskiej muzyki rockowej z lat 80-tych w połączeniu z nowoczesnością inspirowaną tymi osiągnięciami.

Po rocznej przerwie impreza, do tej pory organizowana w Strękowej Górze, wraca z hukiem zmieniając swoją lokalizację. Przenosi się na plażę miejską do Goniądza.
Niesamowity klimat, enigmatyczność bagien biebrzańskich i wspaniała zabawa przy muzyce – to wszystko było dostępne 5 i 6 lipca (piątek, sobota) w malowniczej miejscowości Goniądz nad Biebrzą, w której odbył się III Festiwal „Rock na Bagnie”.

Rock na bagnie z kolejnym wyróżnieniem!

piątek, Październik 6, 2017
Autor: Sławomir Moczydłowski
Rock na bagnie z kolejnym wyróżnieniem!

Festiwal Rock na Bagnie otrzymał kolejne wyróżnienie w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Podlaskiego 2017, organizowanym przez Marszałka Województwa Podlaskiego oraz Prezesa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. W poniedziałek, 2 października, Kapituła Konkursu wybrała 11 najlepszych produktów turystycznych, cztery z nich zawalczą o Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej na etapie ogólnopolskim. To już trzecie wyróżnienie,... »

Rock na Bagnie wyróżniony

poniedziałek, Luty 6, 2017
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie wyróżniony

Festiwal Rock na Bagnie wyróżniony w konkursie na najlepsze produkty turystyczne województwa podlaskiego w 2016 roku. 3 lutego w Dworze Czarneckiego odbyła się uroczysta gala wręczenia certyfikatów i wyróżnień dla najlepszych produktów turystycznych województwa podlaskiego w 2016 roku. Festiwal Rock na Bagnie otrzymał wyróżnienie Prezesa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Marszałka Województwa Podlaskiego. Komisja... »

VII edycja Rocku na Bagnie

środa, Wrzesień 7, 2016
Autor: Marek Nowicki
VII edycja Rocku na Bagnie

Rock na Bagnie zaczął ogłaszanie zespołów, które zagrają podczas VII edycji festiwalu, w dniach 30.06-01.07.2017r. w Goniądzu. Raz w tygodniu organizatorzy Rock na Bagnie będą na swoim facebooku https://www.facebook.com/RockNaBagnieofficial/ oraz stronie www.rocknabagnie.pl publikować nazwę kolejnego zespołu, który zagra na przełomie czerwca i lipca nad Biebrzą. Pierwszym zespołem jaki już wiemy, że przyjedzie do Goniądza... »

Rock na Bagnie VI

poniedziałek, Lipiec 4, 2016
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie VI

Nad brzegiem Biebrzy odbyła się największa na Podlasiu impreza przypominająca dawne jarocińskie festiwale. VI edycja festiwalu Rock na Bagnie odbyła się 1 i 2 lipca na plaży miejskiej w Goniądzu. Przez dwa dni ze sceny nad Biebrzą płynęła energetyczna muzyka, a pod sceną bawili się rodzice z dziećmi. W tegorocznej edycji wystąpili m.in. Peter... »

1 lipca rusza VI Rock na Bagnie

poniedziałek, Maj 30, 2016
Autor: Marek Nowicki
1 lipca rusza VI Rock na Bagnie

1 lipca rusza VI edycja festiwalu Rock na Bagnie w Goniądzu. Jeszcze tylko do końca czerwca można kupić karnety na jeden z najbardziej oryginalnych festiwali w RP Rock na Bagnie. Muzyka, spotkania, wystawy, kino, jarmark, przyroda biebrzańskich bagien, klimat małego podlaskiego miasteczka, Twierdza Osowiec… Nie ma czasu na nudę. Program festiwalu przedstawia się następująco:... »

Ranking Tygodnika “Wprost”

poniedziałek, Styczeń 4, 2016
Autor: Marek Nowicki
Ranking Tygodnika “Wprost”

Tygodnik “Wprost” sporządził ranking 21 miejsc które w 2016r. warto odwiedzić. Na miejscu 3 znalazł się Rock na Bagnie. O tym, gdzie wyjechać w 2016 roku w artykule “Podróże roku 2016”. “Bezpieczeństwo i natura to dwa słowa klucze, które w rozpoczynającym się roku będą decydowały o wyborach podróżniczych Polaków. Po latach dalekich wojaży docenimy... »

ROCK NA BAGNIE ogłosił listę wykonawców

środa, Grudzień 30, 2015
Autor: Marek Nowicki
ROCK NA BAGNIE ogłosił listę wykonawców

Znamy już program festiwalu Rock na Bagnie VI, który odbędzie się jak zwykle w malowniczej miejscowości Goniądz, nad Biebrzą, w dniach 1-2 lipca 2016r. Rock na Bagnie to festiwal wspierający niezależną, oraz undergroundową scenę muzyczną. Istniejący od 2010 r. festiwal stał się już wizytówką Podlasia, zdobywając m.in tytuł najlepszego produktu turystycznego województwa podlaskiego w... »

Rock na Bagnie z Certyfikatem

sobota, Październik 10, 2015
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie z Certyfikatem

Rock na Bagnie z Certyfikatem Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Podlaskiego 2015 Organizatorzy Festiwalu Rock na Bagnie na uroczystej gali w Suwałkach odebrali w czwartek 8 października certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Podlaskiego 2015. To niesamowite wyróżnienia świadczy o tym jak ważnym dla naszego regionu jest ten Festiwal. Z każdym rokiem Goniądz gości coraz więcej... »

Certyfikat POT 2015

poniedziałek, Wrzesień 7, 2015
Autor: Marek Nowicki
Certyfikat POT 2015

3 września w siedzibie Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu, która wybrała najciekawsze i najbardziej nowatorskie produkty z województwa podlaskiego. Spośród najlepszej 10-tki, Kapituła wybrała trzy najlepsze produkty turystyczne, które otrzymają Certyfikat PROT oraz zostaną zgłoszone do etapu ogólnopolskiego, gdzie będą ubiegać się o Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej. Laureatami etapu regionalnego... »

Rock na Bagnie 2015

sobota, Lipiec 4, 2015
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie 2015

Dwudniowe święto alternatywy rozpoczęło się nad Biebrzą. W piątek do Goniądza zjechali miłośnicy muzyki niezależnej. Przez dwa dni będą bawić się na plaży miejskiej. Na scenie plenerowej wystąpi ponad 30 gwiazd alternatywnego rocka m.in. KSU, Kryzys, The Analogs, Kabanos, Alians, 1125, Cela nr 3, Bulbulators i Zwłoki, które wystąpią z pierwszymi twórcami sceny punkowej... »

Rock na Bagnie w Jarocinie

piątek, Czerwiec 19, 2015
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie w Jarocinie

Dużego wyróżnienia doczekał się festiwal Rock na Bagnie, który od 3 lat organizowany jest w Goniądzu przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, gdyż wraz z pięcioma największymi festiwalami w Polsce, został zaproszony przez stowarzyszenie Jarocin XXI, Muzeum Regionalne w Jarocinie, oraz władze miasta Jarocin na III Kongres Kultury, który odbył się w Spichlerzu... »

V ROCK NA BAGNIE

środa, Maj 27, 2015
Autor: Marek Nowicki
V ROCK NA BAGNIE

ROCK NA BAGNIE V, Goniądz, 3-4.07.2015r. „Mówiono nam, że ten festiwal przypomina stary Jarocin i rzeczywiście tak jest” – tak o festiwalu Rock na Bagnie mówił w 2014r. Robert Matera z zespołu DEZERTER, a jego opinię potwierdza cała rzesza muzyków, którzy mieli już okazję porównać dawny Jarocin z ciągle młodym i prężnie się rozwijającym... »

Punk From Poland

piątek, Marzec 27, 2015
Autor: Marek Nowicki
Punk From Poland

Paweł Gumola z zespołu Moskwa kręci film Punk From Poland – film o polskim punku w drodze. Punk From Poland – to tytuł filmu, którego scenarzystą i reżyserem jest Paweł Gumola z zespołu Moskwa. Paweł z ekipą filmową przyjedzie w lipcu do Goniądza na Rock na Bagnie by tu nakręcić sceny do swojego filmu.... »

Bilety na Rock na Bagnie

poniedziałek, Styczeń 19, 2015
Autor: Marek Nowicki
Bilety na Rock na Bagnie

Dostępne już są karnety na V edycję festiwalu Rock na Bagnie, która odbędzie się w Goniądzu (woj. Podlaskie) w dniach 3-4.07.2015r. Karnety są dostępne w sieciach: TICKETPRO http://www.ticketpro.pl/jnp/muzyka/1047494-rock-na-bagnie.html KUP BILECIK.PL http://www.kupbilecik.pl/impreza-5612-rock.na.bagnie.goniadz.html Można je nabyć we wszystkich punktach stacjonarnych ww. firm na terenie całego kraju ( m.in. EMPiK, MediaMarkt, Saturn…) a ich cena kształtuje się... »

Rock na Bagnie nadchodzi

piątek, Grudzień 12, 2014
Autor: Marek Nowicki
Rock na Bagnie nadchodzi

Organizatorzy Festiwalu Rock na Bagnie sukcesywnie ogłaszają zespoły, które wystąpią podczas V edycji Festiwalu. Wśród już zapowiedzianych artystów wymienić należy legendę polskiego rocka zespół KRYZYS z Robertem Brylewskim w składzie, który wywarł ogromny wpływ na rozwój polskiej muzyki rockowej. Dla nieco młodszych z pewnością do gustu przypadnie zespół THE ANALOGS. Z wszystkimi ogłoszonymi dotychczas... »

Mapa burzowa północno-wschodniej Polski

Mapa burzowa Polski

Kalendarz

Luty 2018
P W Ś C P S N
« Sty    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  

Kalendarz Świąt Nietypowych

20 lutego 2018
Dzień Oporu bez Przemocy

Wyszukiwarka na Szuwarach

Archiwa