Kultura

Wianki Świętojańskie

środa, Czerwiec 19, 2019
Autor: Paulina Pisanko
Wianki Świętojańskie

Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu zaprasza na WARSZTATY TWORZENIA WIANKÓW ŚWIĘTOJAŃSKICH. 21 czerwca 2019 r. (piątek) godz. 13:00 Patio przy GOK w Goniądzu. Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu zaprasza dziewczęta do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek świętojański.Istnieje możliwość wykonania wianka na warsztatach w GOK (21.06.2019 r.). Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas... »

Noc Świętojańska, Goniądz 2019

czwartek, Czerwiec 13, 2019
Autor: Paulina Pisanko
Noc Świętojańska, Goniądz 2019

Noc Świętojańska, 22.06.2019 (sobota) Plaża Miejska w Goniądzu. PROGRAM: 12:00 – turniej siatkówki plażowej o Puchar Burmistrza Goniądza 19:00–oficjalne rozpoczęcie imprezy 19:10– występy artystyczne zespołów działających przy GOKw Goniądzu: MIKROKLIMAT, Nadbiebrzańskie Nutki i Nadbiebrzańskie MINI nutki, ZPiT „Biebrza”, Maria i Andrzej Sobolewscy oraz Przedszkolaki z Goniądza 20:45 – występ zespołu WHITESTOK 21:45 – rozstrzygnięcie... »

ZPiT “Biebrza” na podium!

wtorek, Czerwiec 11, 2019
Autor: Marek Nowicki
ZPiT “Biebrza” na podium!

W niedzielę, 9 czerwca 2019 r., starsza grupa Biebrzy wzięła udział w Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Pieśni i Tańca. Zespół zajął w konkursie III miejsce. Zespół Pieśni i Tańca „Biebrza” działa pod kierunkiem p. Urszuli Figiel, dlatego serdecznie gratulujemy młodzieży oraz instruktorowi tego osiągnięcia. Więcej na stronie https://goniadz.naszgok.pl »

Gramy i śpiewamy naturalnie

niedziela, Maj 19, 2019
Autor: Marek Nowicki
Gramy i śpiewamy naturalnie

18 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu odbył się VIII Regionalny Konkurs Piosenki Wakacyjnej „Gramy i śpiewamy naturalnie”. Przesłuchania rozpoczęły się o godz. 10:00. Wystąpiło 28 wykonawców. Uczestnicy występowali w czterech kategoriach wiekowych: dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne, soliści z przedszkoli, klas IV-VI SP, klas VII, VIII SP i III gimnazjum. Jury w... »

Pasja oczami Marii Magdaleny

poniedziałek, Kwiecień 15, 2019
Autor: Marek Nowicki
Pasja oczami Marii Magdaleny

W niedzielę palmową uczestnicy Drogi Krzyżowej ulicami Goniądza mieli okazję obejrzeć w Gminnym Ośrodku Kultury przedstawienie – “Pasję oczami Marii Magdaleny”. “Pasja oczami Marii Magdaleny” to kolejne przedstawienie w wykonaniu Grupy Teatralnej Pełnoletni, które wzbudziło niemałe emocje. Aktorzy bardzo realnie i dosadnie zaprezentowali pojmanie Jezusa, Jego mękę, śmierć i zmartwychwstanie. Grupa Teatralna PEŁNOLETNI to... »

Jarmark Wielkanocny

niedziela, Kwiecień 14, 2019
Autor: Paulina Pisanko
Jarmark Wielkanocny

W Niedzielę Palmową po raz piąty odbył się Jarmark Wielkanocny w Goniądzu. Każdy kto przyszedł na Jarmark poczuł atmosferę nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Na odwiedzających czekały stoiska z różnorodnym rękodziełem oraz tradycyjnym domowym jedzeniem. Powodzeniem wśród kupujących cieszyły się ręcznie wykonywane ozdoby wielkanocne – pięknie zdobione i wykonane różnymi technikami jajka wielkanocne, palmy, koszyki na... »

Warsztaty tworzenia palm wielkanocnych

czwartek, Kwiecień 11, 2019
Autor: Paulina Pisanko
Warsztaty tworzenia palm wielkanocnych

10 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu odbyły się warsztaty tworzenia palm wielkanocnych, które są pamiątką wjazdu Jezusa do Jerozolimy i święci się je podczas Niedzieli Palmowej. Uczestnicy spotkania, pod kierunkiem instruktora prac plastycznych – Pani Anny Rożenko, wykonali współczesne palmy na bazie bukszpanu, wierzbowych gałązek z baziami, kolorowych wstążek i kwiatów wykonanych... »

Dzień Kobiet

niedziela, Marzec 10, 2019
Autor: Paulina Pisanko
Dzień Kobiet

W piątkowy wieczór Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu gościł Panie z okazji Dnia Kobiet. Ze sceny wybrzmiały piosenki w wykonaniu zespołu Nadbiebrzańskie Nutki i solistów: Magdaleny Kamińskiej, Gabrieli Krymskiej i Artura Stypułkowskiego. Przed publicznością zaprezentował się w nowej odsłonie zespół wokalny Alee Babki – prowadzony przez Panią Joanne Jabłońską, Ryszard Rosiński i Kompania Męska... »

Akcja „Serce od serca”

sobota, Marzec 9, 2019
Autor: Marek Nowicki
Akcja „Serce od serca”

W piątkowy słoneczny dzień w GOK w Goniądzu odbyła się akcja „Serce od serca”. Akcja szycia serc ma wymiar charytatywny. Chodzi o zapewnienie komfortu pacjentkom chorym na raka piersi. Wszystkie serca trafią do pacjentek oczekujących na mastektomię na Oddziale Onkologicznym w Białymstoku. Grupa wolontariuszek, a nawet jeden wolontariusz, dzielnie wykrajało, szyło i wypychało poduszki.... »

Serce od serca

wtorek, Luty 19, 2019
Autor: Izabela Gudel
Serce od serca

Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu zaprasza do wzięcia udziału w akcji „Serce od serca”- szycie poduszek w kształcie serca pacjentkom po mastektomii. Jak możesz pomóc? • Przekazując pieniążki na zakup materiałów, nici oraz wypełnienia (w postaci darowizny na konto GOK w Goniądzu) • Przekazując BAWEŁNIANE materiały (najchętniej kolorowe wzory), • Dołączając do akcji i... »

IX Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej

niedziela, Luty 17, 2019
Autor: Paulina Pisanko
IX Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej

Dnia 16 lutego 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu odbył się IX Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej pn. „Miłość niejedno ma imię”. Do Konkursu zgłosiło się 62 wokalistów i wokalistek oraz 5 zespołów wokalnych. Uczestnicy występowali w sześciu kategoriach wiekowych: soliści w wieku przedszkolnym, soliści z klas I-III SP, soliści z klas IV-VI... »

COOLTUROWE FERIE

poniedziałek, Luty 4, 2019
Autor: Paulina Pisanko
COOLTUROWE FERIE

W dniach 28.01.-01.02.2019 r. w GOK w Goniądzu odbyły się zajęcia dla grupy 15 dzieci pn. „COOLturowe ferie”. Dzieci rozwijały swoje zdolności oraz przyswajały nową wiedzę poprzez uczestniczenie w zajęciach manualnych, ruchowych i umysłowych. Podczas ferii dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych, tanecznych, kulinarnych, filmowych i eksperymentach. Ostatniego dnia odbyła się Gra Profilaktyczna pn.... »

Dziś dla babci słońce mamy

poniedziałek, Styczeń 21, 2019
Autor: Paulina Pisanko
Dziś dla babci słońce mamy

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. 18 stycznia br. dzieci z goniądzkiego przedszkola gościły swoje babcie oraz dziadków w sali widowiskowej GOK w Goniądzu. Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które przygotowały na tę uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej... »

IX Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej w Goniądzu

czwartek, Styczeń 17, 2019
Autor: Paulina Pisanko
IX Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej w Goniądzu

Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w IX Regionalnym Konkursie Piosenki Walentynkowej pn. „Miłość niejedno ma imię”. Konkurs skierowany jest do dzieci z oddziałów przedszkolnych, szkół podstawowych, młodzieży gimnazjalnej oraz ze szkół średnich, a jego celem jest stworzenie dzieciom i młodzieży nowej, atrakcyjnej formy Dnia Zakochanych, tworzenie warunków... »

Wieczór Trzech Króli

wtorek, Styczeń 8, 2019
Autor: Marek Nowicki
Wieczór Trzech Króli

6 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu został wystawiony spektakl teatralny pt. „Wigilijna Opowieść” na podstawie powieści Charlesa Dickensa. Przedstawienie przygotowała grupa teatralna PEŁNOLETNI oraz dzieci z zespołu MIKROKLIMAT, pod kierunkiem pani Doroty Zielińskiej. Po spektaklu odbył się wieczór kolęd. Wypełniły go utwory grane i śpiewane przez… . Więcej na stronie organizatora http://goniadz.naszgok.pl »

Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 czerwca 2019
Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
Dzień Przytulania

Wyszukiwarka na Szuwarach

Archiwa