Zjazd absolwentów

Lista obecności Absolwentów III Zjazdu LO

sobota, Lipiec 28, 2012
Autor: Marek Nowicki

L.p. Imię nazwisko Rok ukończenia szkoły (MATURA) 1 Krystyna Bodakowska (Grabowska) 1952 2 Eugeniusz Olechno 1952 3 Jerzy Szafranko 1953 4 Romuald Szafranko 1953 5 Stanisław Kulikowski 1954 6 Józef Burawski 1954 7 Mirosław Popławski 1955 8 Lucyna Wołpiuk (Rogowska) 1955 9 Jadwiga Rutkowska (Rydzewska) 1955 10 Jolanta Jasionowicz (Szulc) 1955 11 Janusz Kossowski... »

Ptakom podobni

piątek, Lipiec 20, 2012
Autor: Janina Kochanowska

“Ptakom podobni, szlakiem człowieczym Zawsze do swoich wracamy gniazd. Nic z tej tęsknoty nas nie uleczy…” – słowa popularnej niegdyś piosenki są najlepszym – myślę – streszczeniem tego, co wiąże się ze Zjazdami Profesorów i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Goniądzu. Zjazd – wydarzenie angażujące serca i umysły ludzi wrażliwych i szlachetnych, nie obojętnych na... »

III Zjazd Absolwentów LO

piątek, Lipiec 6, 2012
Autor: Marek Nowicki
III Zjazd Absolwentów LO

Z NAJLEPSZYMI ŻYCZENIAMI DLA UCZESTNIKÓW III ZJAZDU ABSOLWENTÓW LO W GONIĄDZU Coś mnie trzęsie z zazdrości i zębami zgrzyta Że ja bidulek za morzem, a tam goniądzka elita I zaiste to marna jest dla mnie pociecha Że Krzysio teraz do Państwa ładnie się uśmiecha Wyobrażam to sobie i cholernie się złoszczę... »

Ważne informacje dla uczestników III Zjazdu Absolwentów LO

wtorek, Czerwiec 5, 2012
Autor: Adam Grabowski
Ważne informacje dla uczestników III Zjazdu Absolwentów LO

Lawinowo rośnie liczba zgłoszeń i wpłat za koszty zjazdu. Na bal absolwentów w Dworze Bartla zostało ok. 50 wolnych miejsc (zapisało się ok. 150 osób). Podobna sytuacja jest z zapisami na piątkową kolację 6 lipca. Tylko w jednym dniu odnotowano w naszym banku wpłat na 40 osób. Termin wpłat na bal i kolację został... »

Kto zapisał się na Zjazd Absolwentów?

środa, Maj 30, 2012
Autor: Adam Grabowski
Kto zapisał się na Zjazd Absolwentów?

Tak najczęściej brzmi pytanie niezdecydowanych i ciekawych absolwentów LO do organizatorów III Zjazdu Absolwentów LO. Były nawet postulaty aby na bieżąco podawać na łamach Szuwarów wykazy zapisanych z poszczególnych klas absolwentów. Zbliża się termin zgłoszenia (w formie wpłaty na koszty zjazdu) i z każdym dniem lawinowo zwiększa się liczba uczestników zjazdu i podawanie liczby... »

Każdy człowiek ma swoją historię i swoją prawdę ….

wtorek, Maj 29, 2012
Autor: Janina Kochanowska

Nie mnie oceniać, czy jest ona wiarygodna czy też nie. Jedni snując swoja opowieść, opowiadają o świecie, inni o sobie. Moja opowieść dotyczy mego życia, mojej pracy, a także ludzi młodych i dojrzałych, z którymi splotły się moje losy w latach 1984-1999. Jest rok 1984. Kuratorium Oświaty w Łomży proponuje mnie funkcję dyrektora LO... »

Zjazd absolwentów LO

piątek, Marzec 30, 2012
Autor: Adam Grabowski

Trwają przygotowania do III Zjazdu Profesorów i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Goniądzu. Zainteresowanie zjazdem jest duże. Absolwenci przekazują stare zdjęcia ze szkolnych imprez, wycieczek. Na prośbę organizatorów absolwenci z rożnych dekad piszą swoje wspomnienia ze szkolnych lat. Stanowić będą one materiał do wydanego z okazji Zjazdu i jubileuszu 60-lecia LO albumu. Część z tych... »

Co ze Zjazdem Absolwentów?

piątek, Luty 24, 2012
Autor: Adam Grabowski
Co ze Zjazdem Absolwentów?

Wiadomość o organizacji III Zjazdu Absolwentów LO wzbudziła duże zainteresowanie wśród wielu byłych uczniów naszej szkoły. Wpływają już pierwsze zgłoszenia i zdjęcia do albumu który ma być wydany z okazji 60-lecia LO pt. „Szkolnych wspomnień czar”. Jak zwykle największe zainteresowanie zjazdem wykazują najstarsze roczniki oraz absolwenci mieszkający poza Goniądzem i za granicą. Są już... »

III Zjazd Profesorów Absolwentów

piątek, Styczeń 27, 2012
Autor: Adam Grabowski
III Zjazd Profesorów Absolwentów

Szanowne koleżanki i koledzy! Zwracamy się z prośbą o przesłanie tej informacji możliwymi komunikatorami cyfrowymi (e-mail, FB, NK, gg itp.) lub drogą telefoniczną i tradycyjną pocztą wszystkim swoim koleżankom i kolegom z Liceum Ogólnokształcącego lub z ZSOiZ w Goniądzu. W bieżący roku mija sześćdziesiąt lat od kiedy nasze goniądzkie liceum opuścili jego pierwsi absolwenci.... »

Będzie zjazd absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Goniądzu!

poniedziałek, Styczeń 9, 2012
Autor: Adam Grabowski
Będzie zjazd absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Goniądzu!

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Goniądza wraz z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych podjęli się organizacji III Zjazdu Absolwentów LO w Goniądzu. Okazją do organizacji zjazdu jest 60-ta rocznica istnienia szkoły. W 1952 roku szkołę ukończyli pierwsi absolwenci. Na spotkaniu zarządu towarzystwa z dyrektorami zespołów szkół ustalono termin, program zjazdu, podział obowiązków, koszty oraz wiele spraw... »

Kalendarz

Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 czerwca 2019
Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
Dzień Przytulania

Wyszukiwarka na Szuwarach

Archiwa