Archiwum: Październik 15th, 2018

Remis na własnym boisku

poniedziałek, Październik 15th, 2018

W niedzielnym meczu, na własnym boisku, Biebrza Goniądz zremisowała z KS Michałowo 0:0. Biebrza nie potrafiła pokonać trzeciej drużyny w tabeli rozgrywek, choć miała przewagę i stworzyła sobie wiele okazji podbramkowych. Tym razem zabrakło trochę szczęścia i koncentracji. Wszyscy mogą czuć wielki niedosyt bo zdobycie trzech punktów było bardzo bliskie. W pierwszej połowie na... »

Tag:
Kategoria: Sport | Możliwość komentowania Remis na własnym boisku została wyłączona

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej przypadający 14 października, to święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji w piątek 12 października 2018 r. z emerytowanymi nauczycielami, wychowawcami i pracownikami szkół z Gminy Goniądz spotkał się Burmistrz Goniądza Mariusz Ramotowski. Spotkanie pracowników oświaty było okazją do rozmów, wspomnień i miłego spędzenia czasu. Przed zgromadzonymi gośćmi wystąpił... »