Certyfikat POT 2015

poniedziałek, Wrzesień 7, 2015
Autor: Marek Nowicki

3 września w siedzibie Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odbyło się posiedzenie Kapituły Konkursu, która wybrała najciekawsze i najbardziej nowatorskie produkty z województwa podlaskiego.
bagno1
Spośród najlepszej 10-tki, Kapituła wybrała trzy najlepsze produkty turystyczne, które otrzymają Certyfikat PROT oraz zostaną zgłoszone do etapu ogólnopolskiego, gdzie będą ubiegać się o Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.
Laureatami etapu regionalnego konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT 2015” zostali:
– Up To Date Festival
Festiwal Rock na Bagnie
– Questing – wyprawy odkrywców w Puszczy Białowieskiej
Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za naszego kandydata do etapu ogólnopolskiego!
Rozstrzygnięcie i wręczenie Certyfikatów POT odbędzie się 16 października, podczas targów Tour Salon w Poznaniu.

Rock na Bagnie promuje Podlaskie

Miło nam poinformować, że Festiwal Rock na Bagnie organizowany przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego został odznaczony Certyfikatem Podlaskiej Organizacji Turystycznej jako najlepszy produkt turystyczny województwa podlaskiego.

Ta prestiżowa nagroda oznacza, iż Rock na Bagnie będzie reprezentował nasze województwo na etapie ogólnopolskim tego konkursu, gdzie będzie ubiegać się o kolejny Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej.

Kapituła Konkursowa dokonała oceny 40 zgłoszeń biorąc pod uwagę atrakcyjność produktu turystycznego z punktu widzenia turysty, dostępność, wykorzystanie innowacji i nowoczesnych technologii, gospodarcze i społeczne znaczenie oferty oraz wiele innych kryteriów.

Festiwal jest szczególną inicjatywą o bardzo rozwojowym charakterze i społecznej idei. Ta nagroda jest tylko potwierdzeniem prestiżowego określenia “Nowy Jarocin”

W związku z nagrodą chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim sympatykom i dobroczyńcom Festiwalu. To dzięki Wam z roku na rok Goniądz gości tysiące fanów muzyki rockowej z całej Polski.
Przyznajemy, że impreza pod względem zainteresowania przerosła już nasze oczekiwania, a to dopiero 5 edycja (w tym 3 w Goniądzu).
Od miesiąca trwają już przygotowania do kolejnej edycji festiwalu, i możemy potwierdzić, że odbędzie się od w dniach 1-2 lipca 2016 na plaży miejskiej w Goniądzu.
Więcej informacji jak zawsze na stronie internetowej www.rocknabagnie.pl oraz na fanpage’u na portalu facebook.

Organizatorzy i Zarząd Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 maja 2019
Dzień Cyrylicy
Europejski Dzień Parków Wodnych
Dzień Działacza Kultury i Demokracji Lokalnej

Archiwa