Rugby – męska gra

czwartek, Wrzesień 10, 2009
Autor: Marek Nowicki

ragy12 Mimo wakacyjnego uśpienia rugby w Goniądzu rozwija się prężnie. Po sekcji młodzieżowej powstała ekipa seniorów rugby „7”, która rozpoczęła treningi przygotowujące do pierwszego turnieju w Warszawie. Jak mówi Robert Szałabski, trener i pomysłodawca nauki rugby, będzie ciężko, ale to sport dla prawdziwych mężczyzn, a tacy właśnie trenują w drużynie „Niedźwiadek Goniądz”.

Ogłoszenia i reklama na Szuwarach
Na turnieju w stolicy wystartują ekipy: Mistrz polskiej ligi rugby ”7” – MKS Orkan Sochaczew; Mistrz Polski rugby „7” – AZS Warszawa, a także ekipa z Litwy. Drużyna rozegra turniej w następującym składzie: Bartosz Szydłowski, Piotr Szydłowski, Kamil Kramkowski, Marcin Gosiewski, Robert Szałabski, Jarosław Komorowski, Bogdan Wróbel, Michał Kłak. Życzymy sukcesów.
Na przed turniejowym treningu oprócz ekipy seniorów ćwiczyli młodzi chłopcy ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Jak było widać to dla nich wspaniała zabawa, a poza tym bezpieczna forma spędzania czasu. Mogły to potwierdzić na własne oczy mamy młodych adeptów rugby. Szkoda, że takich zapaleńców jak Pan Robert, na co dzień Szef Kuchni w Karczmie Bartla, nie ma więcej w Goniądzu. Informacje o turnieju na stronie internetowej www.rugby.info.pl

[nggallery id=94]

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 czerwca 2019
Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
Dzień Przytulania

Archiwa