Spotkanie Walentynkowe

poniedziałek, Luty 15, 2016
Autor: Marek Nowicki

Z okazji Walentynek odbyło się kolejne spotkanie wychowanek Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu z podopiecznymi Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Downarach.
14
Walentynkowe spotkanie było wspaniałą okazją do zagłębienia się w tematykę miłości, zwłaszcza tej bezinteresownej, której głównym przesłaniem jest niesienie pomocy, otoczenie opieką, zrozumienie i akceptacja.
Wspólna zabawa odbyła się przy dźwiękach muzyki klasycznej, w otoczeniu serduszek, zapachu lukrowanych ciastek oraz innych słodkich wypieków. Na pożegnanie wszystkim uczestnikom spotkania wręczono pamiątkowe kartki walentynkowe.
[nggallery id=1094]
Walentynki były wspaniałą okazją do integracji wychowanek MCEiRS w Goniądzu z dziećmi i młodzieżą z poważnymi dysfunkcjami z upośledzeniem umysłowym w stopniu znacznym i głębokim. Dla wszystkich uczestników spotkania wspólnie spędzony czas jest niezwykle cenny ze względu na swoje walory terapeutyczne oraz edukacyjne. Jest on swoistą lekcją pokory, nauką miłości, prawdziwą lekcją życia.

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

22 kwietnia 2019
Dzień Ziemi
Światowy Dzień Pieczarek

Archiwa