Certyfikat dla MCEiRS

wtorek, Czerwiec 7, 2016
Autor: Marek Nowicki

W dniu 6 czerwca w Młodzieżowym Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatu placówki “Twórczej resocjalizacji” oraz podsumowania superwizji pracy edukacyjno-wychowawczej wdrażanej w Ośrodku w latach 2015-16.

certyfikat

Uroczystość była pierwszą z planowanych w ramach obchodów 60-lecia placówki (1956-2016). W spotkaniu wzięli udział między innymi Pan Andrzej Franciszek Daniszewski Starosta Moniecki, Mariusz Ramotowski Burmistrz Goniądza, Agnieszka Skrodzka sędzia wizytator z Sądu Rejonowego w Grajewie, mł. insp. Paweł Szyperek I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Mońkach, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Białymstoku, Ośrodka Rozwoju Edukacji w Warszawie oraz pracownicy naukowi Wyższej Szkoły Nauk Społecznych Pedagogium w Warszawie, Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, którzy przez ostatnie dwa lata uczestniczyli w kompleksowej ocenie pracy Centrum i przygotowywali szkolenia dla nauczycieli i wychowawców.

Na zakończenie uroczystości pracownicy Ośrodka Wychowawczego i Ośrodka Socjoterapii odebrali certyfikaty, tym cenniejsze, że do tej pory nie udało się ich zdobyć żadnej placówce w Polsce. Certyfikaty były przyznane przez Prof. dr hab. Marka Konopczyńskiego, Rektora WSNS w Warszawie, twórcę nowatorskiej koncepcji “Twórczej resocjalizacji”.
[nggallery id=1134]

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

22 kwietnia 2019
Dzień Ziemi
Światowy Dzień Pieczarek

Archiwa