Miłość niejedno ma imię

poniedziałek, Luty 13, 2017
Autor: Emilia Gilewska

11 lutego w Ośrodku Kultury w Goniądzu odbył się VII Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej pn. “Miłość niejedno ma imię”.

Przesłuchania uczestników rozpoczęły się o godz. 10.00. Wystąpiło ponad 40 wokalistów i wokalistek. Uczestnicy wystąpili w pięciu kategoriach wiekowych: dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne, soliści w wieku przedszkolnym, soliści ze SP klas I-III i IV-VI, gimnazjaliści oraz uczniowie szkół średnich.
Jury w składzie: Joanna Jabłońska, Andrzej Joński oraz Tomasz Kłubowicz oceniało wykonawców według następujących kryteriów: intonacja, warunki głosowe, dykcja, dobór repertuaru, interpretacja, ruch sceniczny, akompaniament, ogólny wyraz artystyczny.
Więcej na stronie organizatora: http://goniadz.naszgok.pl
[nggallery id=1167]
VII Regionalny Konkurs Piosenki Walentynkowej pn. “Miłość niejedno ma imię” był imprezą współfinansowaną ze środków Powiatu Monieckiego. Gadżety firmowe dla uczestników Konkursu ufundowała Spółdzielnia Mleczarska “Mlekpol” w Grajewie.

Tag: ,

Komentowanie zakończone.

W dniu 20.11.2018r. w godz. 8-16 nastąpi przerwa w dostawie wody w związku z awarią na stacji uzdatniania wody w Goniądzu. Za utrudnienia przepraszamy. Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Goniądzu mgr Marcin Bielski

Kalendarz Świąt Nietypowych

20 listopada 2018
Dzień Uprzemysłowienia Afryki

Archiwa