Wizytacja kanoniczna parafii

piątek, Czerwiec 2, 2017
Autor: Marek Nowicki

31 maja w Święto Nawiedzenia NMP wizytował naszą parafię bp. Henryk Ciereszko.

W granicach naszej parafii powitali Go: ks proboszcz Grzegorz Pigiel, wikariusze oraz Burmistrz Mariusz Ramotowski. Wizytację Kanoniczną biskup rozpoczął od Urzędu Miasta i Gminy w Goniądzu, Następnie udał się do MCEiRS i Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Goniądzu. Odwiedził też osoby chore, spotkał się z rodzinami kapłanów pochodzących z naszej parafii, odwiedził też Dom Sióstr Zakonnych. Spotkał się z mieszkańcami wsi Klewianka i odwiedzi kaplicę w Białosukni.
O godz. 17.30 ks proboszcz powitał biskupa w progach naszego kościoła, następnie, przedstawił sprawozdanie z funkcjonowania parafii przez ostatnie 5 lat.
O godz. 18.00 bp Henryk Ciereszko odprawił Mszę Świętą i udzieli sakramentu bierzmowania. Po Mszy Świętej spotkał się z harcerzami, ministrantami, scholą, Kółkami Żywego Różańca, Wspólnotą Domowego Kościoła, Wspólnotą Gloriosa Trinita, Lektorami Starszymi i Chórem Parafialny.
Więcej zdjęć.

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

22 kwietnia 2019
Dzień Ziemi
Światowy Dzień Pieczarek

Archiwa