• Kliknij po więcej ...
    Kliknij po więcej ...

Walka do końca i wygrana Biebrzy

poniedziałek, Czerwiec 12, 2017
Autor: Marek Nowicki

Choć Magnat prowadził do przerwy 1:2 w Goniądzu, ostatecznie musiał uznać wyższość miejscowej ekipy, która pokonała go 3:2.

W pierwszej połowie gra była wyrównana z lekką przewagą gospodarzy, jednak klarowne sytuacje częściej stwarzali zawodnicy Magnata. W 17 minucie nieporozumienie defensywy Biebrzy wykorzystał Łukasz Zielinko, oddał strzał, po którym piłka znalazła się w siatce. Biebrza po stracie bramki próbowała doprowadzić do wyrównania, ale Magnat grał uważnie w obronie i wyprowadzał kontry. Po jednej z takich akcji w 30. min Fabiszewski po rajdzie na lewej flance strzałem z ostrego kąta pokonał Kamila Zimnocha. Gola na przełamanie dla Biebrzy zdobył w 30 min. Arkadiusz Wojno. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-2.
Natomiast druga odsłona to już całkiem inny obraz gry. Po zmianie stron Biebrza ruszyła do bardziej zdecydowanych ataków, które przyniosły wyrównanie. W 80 min. akcję gospodarzy bombowym strzałem w światło bramki zakończył Przemek Jasiński. Siedem minut później wynik spotkania ustalił Marlin Cieciorko. Wybitą przez obrońcę gości Czerniawskiego piłkę mocnym uderzeniem z linii pola karnego skierował do bramki zaskakując Deptułę. Tym samym Biebrza zwyciężyła 3:2. Dzięki cudownej metamorfozie drużyny w końcówce drugiej połowy zdobywamy trzy cenne punkty i klub awansuje na 8 miejsce w tabeli IV ligi.
Sędzią głównym niedzielnego meczu był Łukasz Sikora, liniowi: Marcin Łebkowski i Andrzej Mścichowski. Mecz obserwował Czesław Rutkowski.

Więcej zdjęć

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

14 grudnia 2018
Dziś nie ma żadnego święta...

Archiwa