Zwycięstwo na otwarcie sezonu

poniedziałek, Sierpień 21, 2017
Autor: Marek Nowicki

Zainaugurowany został nowy sezon w czwartej lidze. W niedzielnym meczu 2. kolejki Saltex IV liga Biebrza pokonała u siebie Orła Kolno 5:2.

Od początku meczu niedźwiedzie narzucili swój styl gry. Grając bardzo pewnie w obronie i skutecznie w ataku. Do przerwy gospodarze wygrywali 3:1, po golach strzelonych z rzutu karnego w 26 i 28 minucie przez Kamila Purtę. W 36 minucie po zamieszaniu w polu karnym bramkę kontaktową dla Gości strzelił Marcin Nerko. W 40 minucie strzałem pod poprzeczkę przy prawym słupku pokonał bezradnego bramkarza Orła Łukasz Tumicz. W 52 minucie drugiej połowy po samobójczej bramce Adriana Sokołowskiego Biebrza prowadziła 4:1. Drugiego gola dla Gości w 63 minucie zdobył Adrian Gwiazda. Wynik meczu na 5:2 ustalił w 84 minucie Arkadiusz Wojno.
Przed zespołem z Goniądza bardzo trudny pojedynek. W środę, o godzinie 18.00, w meczu pierwszej kolejki Biebrza rozegra zaległe spotkanie wyjazdowe z KS Michałowo. Ekipa z Michałowa w drugiej kolejce zremisowała z Wigrami Suwałki 2:2.