50 lat służby kościołowi i ludziom

poniedziałek, Wrzesień 25, 2017
Autor: Marek Nowicki

24 września, w kościele parafialnym p.w. św. Agnieszki w Goniądzu miało miejsce niecodzienne wydarzenie – 50 lecie pracy organistowskiej pana Józefa Kozłowskiego.

24 września, w kościele parafialnym p.w. św. Agnieszki w Goniądzu miało miejsce niecodzienne wydarzenie – 50 lecie pracy organistowskiej pana Józefa Kozłowskiego. Wspólnota parafialna odwdzięczyła się temu, który przez pół wieku przez śpiew i grę prowadzi wszystkich ku Bogu. W Jego intencji o godzinie 10:00 proboszcz ks. Grzegorz Pigiel odprawił Mszę św. oraz podziękował za 50 lat wielkiego trudu, poświęcenia i życzliwości.

Więcej Zdjęć

Drogi Jubilacie ! Nasz Mistrzu!
Z okazji tak pięknego Jubileuszu 50-lecia pracy organistowskiej, pragniemy dziękować Panu Bogu za Twoją obecność w naszej Parafii, za lata Twojej pracy, przez które wypełniałeś tę świątynię brzmieniem organ i śpiewem.
Dziękujemy za wspólny czas, który poświęciłeś dla nas – chórzystów, abyśmy śpiewem, mogli ubogacać Eucharystię, za cierpliwość, serdeczność, za Twój otwarty dom na nasze próby, za każdy uśmiech i serce. Za wyjazdy do innych Parafii i spotkania z okazji Św. Cecylii – naszej Patronki, również za to, że rozkochałeś nas w oddawaniu chwały naszemu Panu śpiewem.
Jesteśmy Ci wdzięczni za tę wielką chóralną rodzinę i jej atmosferę. Ze swojej strony chcemy zapewnić o tym, że godnie będziemy kontynuować to dzieło, jakie rozpocząłeś niemal 50 lat temu.
Życzymy Ci wielu radości i zadowolenia z poczucia dobrze wypełnionej misji życiowej, oraz nieustającej wielkiej wiary, siły i dużo zdrowia.
Dziś nie będziemy Cię żegnać, bo w przestrzeniach duchowych nie ma rozstań ani pożegnań. Te kwiaty nie są na pożegnanie, lecz w dowód naszej wdzięczności, bo przecież jesteś „w naszym zasięgu”.
Pamiętaj, że jesteśmy, gdy tylko będziesz nas potrzebował. Zapewniamy o naszej modlitwie!
wdzięczni Chórzyści.

Chórzyści, dziękując za pół wieku wyjątkowej pracy i przyjaźni, śpiewem dziękowali za otwarte serce swego organisty i dyrygenta.
Panie Józefie wspólnota parafialna dziękuje Ci za to, że przez 50 lat prowadziłeś naszą modlitwę poprzez muzykę i śpiew.

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

19 kwietnia 2019
Dziś nie ma żadnego święta...

Archiwa