Na remis z wiceliderem

poniedziałek, Październik 2, 2017
Autor: Marek Nowicki

Biebrza roztrwoniła dwubramkowe prowadzenie i tylko zremisowała w Wissą Szczuczyn 2-2 w meczu 8. kolejki Saltex IV ligi.

Niedźwiedzie przejęli inicjatywę i szybko objęli prowadzenie po bramce w 10 min. Łukasza Tumicza. Gospodarze grali szybciej niż poprzednich meczach, atakowali rywali, ale mimo że mieli przewagę, to spotkanie nie było jednostronnym widowiskiem. Goście również mieli okazje bramkowe, ale zabrakło im nieco szczęścia.
Krótko po przerwie Cybulko podwyższył na 2-0, lecz Wissa nie skapitulowała i w ciągu dwu minut odpowiedziała golem ze stałego fragmentu gry na 2:1, bramkę zdobył Jakub Tomar. Do remisu doprowadził Gości w 80 min Adrian Włoch.

Biebrza Goniądz – Wissa Szczuczyn 2:2 (1:0). Bramki: 1:0 Tumicz 10, 2:0 Cybulko 48, 2:1 Tomar 50, 2:2 Włoch 80.