Kwestowaliśmy dla Junaków

piątek, Listopad 3, 2017
Autor: Artur Wiatr

Drodzy Parafianie, Szanowni Goście! 1 listopada 2017 r., w Dzień Wszystkich Świętych, już po raz trzeci kwestowaliśmy na goniądzkim cmentarzu na rzecz renowacji starych grobowców.

Po raz kolejny była to kwesta na rzecz odnowienia kwatery Junaków, znajdującej się przy alejce prowadzącej do cmentarnej kaplicy. Mimo, że aura nie rozpieszczała cmentarz odwiedziło bardzo dużo osób. Dzięki Waszym otwartym sercom i hojności w tym roku udało się zebrać 7 154,40 zł – jest to rekordowa kwota ze wszystkich dotąd przeprowadzonych na cmentarzu kwest.
Do tegorocznej akcji włączyli się także goniądzcy harcerze, którzy licznie wsparli akcję, za co serdecznie dziękujemy. Razem z nami kwestowali także Burmistrz Goniądza Pan Mariusz Ramotowski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Krzysztof Harasiuk. Najmłodszą kwestującą, pod opieką mamy i taty, była trzyletnia Emilka Wysocka, która wytrwale wspierała dorosłych.
Zebrane dotychczas podczas kwest środki, jak i te przesłane na konto przez osoby prywatne i organizacje, są wystarczające by wiosną przystąpić do prac renowacji kwatery Junaków.
Raz jeszcze staropolskim Bóg zapłać serdecznie dziękujemy za Wasze wielkie wsparcie kwesty.
Jednocześnie zapraszamy i informujemy, że za wszystkich ofiarodawców w niedzielę 12 listopada br. o godzinie 10 00, w goniądzkim kościele odprawiona zostanie msza święta w intencji wszystkich ofiarodawców i współorganizatorów akcji, na którą serdecznie zapraszamy.
Pragniemy podziękować także wszystkim kwestującym, zapraszając wszystkie chętne osoby do kwestowania za rok.

Więcej zdjęć.

Osoby kwestujące:
Zdzisława Pełszyńska, Franciszek Wróblewski, Józef Zawadzki, Dorota Zielińska, Elżbieta Rembelińska, Andrzej Ćwikła, Zbigniew Wysocki,
Łukasz Wysocki, Mirka Dzięgielewska, Emilia Szczepkowska, Bogdan Stypułkowski, Stefan, Elżbieta i Emilka Wysoccy, Jerzy Jaskowski, Krzysztof Harasiuk, Andżelika Kossakowska, Kazimierz i Alina Rutkowscy, Artur Wiatr, Beata Kawałko, Marcin Zajkowski (wraz z wychowankami z Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu), Kazimierz Połonowicz, Tomasz i Anna Zajączkowscy.

Harcerze:
Zofia Okulczyk, Maria Okulczyk, Łukasz Hryniewicki, Julita Krukowska, Rozalia Kuć, Ewa Tułanowska, Klaudia Krukowska, Marcin Romanowski,
Ida Ramotowska, Julia Pikulska, Karolina Oszczapińska, Wiktoria Sobolewska, Maciej Ciochanowski, Kacper Rosiński, Adam Tułanowski, Patrycja Popowska, Filip Jędrzejczak, Gniewko Wiatr, Piotr Zawadzki, Mateusz Makuła, Sebastian Cała, Bartosz Zambrzycki, Justyna Roszczewska, Patryk Łapiński, Karolina Bielawska, Katarzyna Roszczewska.

Społeczny Komitet Ochrony Dziedzictwa Kulturowego Ziemi Goniądzkiej

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 czerwca 2019
Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
Dzień Przytulania

Archiwa