Derby powiatu na remis

poniedziałek, Listopad 6, 2017
Autor: Marek Nowicki

Podziałem punktów zakończyły się piłkarskie derby powiatu monieckiego.

W meczu 13 kolejki Saltex IV ligi, grupy podlaskiej Biebrza Goniądz zremisowała z Promieniem Mońki 1:1. Mecz w Mońkach przyniósł sporo emocji i nieco rozczarowania, szczególnie ze względu na końcowy wynik.

Przy odrobinie szczęścia Biebrza mogła wygrać mecz i zainkasować kolejne trzy punkty. Do przerwy niedźwiedzie prowadzili 1:0 i mieli kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia. Pierwszy gol padł w 6 min. po zagraniu ręką sędzia odgwizdał rzut karny. Do piłki podszedł Kamil Purta i pewnym strzałem pokonał bramkarza Gospodarzy Macieja Andrakę .

W drugiej części spotkania Promień przejął inicjatywę na boisku. Częściej stwarzał zagrożenie pod bramką przeciwnika, spychał Biebrzę do defensywy. W 83 min. Promień wyrównał po strzale z rzutu karnego po zagraniu ręką obrońcy. Bramkę na 1:1 zdobył Jacek Maciorowski.
Po wyrównaniu bliżsi zdobycia gola byli gospodarze jednak wynik się już nie zmienił i oba zespoły podzieliły się punktami. Biebrza tego dnia nie była w najlepszej dyspozycji i dlatego z przebiegu gry można powiedzieć, że remis w tym meczu to dobry wynik.
Kolejny mecz, tym razem u siebie, już 12 listopada. Rywalem Biebrzy będzie Cresovia Siemiatycze.

Więcej zdjęć na e-monki.pl

Tag:

Komentowanie zakończone.

W dniu 20.11.2018r. w godz. 8-16 nastąpi przerwa w dostawie wody w związku z awarią na stacji uzdatniania wody w Goniądzu. Za utrudnienia przepraszamy. Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Goniądzu mgr Marcin Bielski

Kalendarz Świąt Nietypowych

20 listopada 2018
Dzień Uprzemysłowienia Afryki

Archiwa