Andrzejkowy Bal Charytatywny

piątek, Listopad 24, 2017
Autor: Marek Nowicki

18 listopada w Remizie OSP w Goniądzu odbył się Andrzejkowy Bal Charytatywny zorganizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Goniądzu.

Impreza odbyła się w skromnym, lecz znakomitym gronie. Wzięło w niej udział 30 osób. Wśród nich: Burmistrz Mariusz Ramotowski z małżonką, Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Mirosław Sobczyk z małżonką oraz nauczyciele, rodzice dzieci z naszej szkoły oraz sympatycy szkoły. Rada Rodziców składa serdeczne podziękowania uczestnikom balu. Dzięki Waszemu wsparciu na potrzeby uczniów z naszej Szkoły udało się zebrać kwotę w wysokości 720 zł.
Szczególne podziękowania należą się Panu Jarosławowi Kłubowiczowi za wspaniałą oprawę muzyczną, Pani Katarzynie Bielawskiej za przepiękne kwiaty oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację balu.

Rada Rodziców

Komentowanie zakończone.

Mapa burzowa północno-wschodniej Polski

Mapa burzowa Polski

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 października 2018
Dzień niezdecydowanych Co To Za Dzień
Dzień Walki Z Otyłością
Dzień Organizacji Narodów Zjednoczonych
Światowy Dzień Informacji

Archiwa