Jarmark wielkanocny

poniedziałek, Marzec 19, 2018
Autor: Marek Nowicki

W niedzielne przedpołudnie 18 marca, każdy kto przyszedł do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu poczuł atmosferę oczekiwania na nadchodzące Święta Wielkanocne.

Podczas „Jarmarku Wielkanocnego” lokalni twórcy zaprezentowali różnorodne rękodzieło oraz tradycyjne domowe produkty żywnościowe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były pięknie zdobione i wykonane różnymi technikami jajka wielkanocne, palmy, koszyki na święconkę, stroiki oraz kartki świąteczne. Wśród produktów z typowymi motywami wielkanocnymi znalazły się również takie jak: serwety, obrusy, torebki, maskotki, poszewki na poduszki, czapki, chusty. Na smakoszy kuchni regionalnej czekały rozmaite sery, chleby, kartacze, wyroby wędliniarskie oraz słodkie wypieki świąteczne, pośród których królowały mazurki, babki, mrowiska.
Więcej na stronie organizatora http://goniadz.naszgok.pl/

Komentowanie zakończone.

W dniu 20.11.2018r. w godz. 8-16 nastąpi przerwa w dostawie wody w związku z awarią na stacji uzdatniania wody w Goniądzu. Za utrudnienia przepraszamy. Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Goniądzu mgr Marcin Bielski

Kalendarz Świąt Nietypowych

20 listopada 2018
Dzień Uprzemysłowienia Afryki

Archiwa