Remis z Warmią

poniedziałek, Kwiecień 16, 2018
Autor: Marek Nowicki

W spotkaniu 20. kolejki Saltex IV ligi piłkarze Biebrzy Goniądz zremisowali z Warmią Grajewo 1:1.

15 kwietnia Biebrza podejmowała u siebie Warmię Grajewo. W pierwszej połowie Biebrza nie zdołała wykorzystać żadnej sytuacji bramkowej. Grająca w mocno eksperymentalnym składzie straciła gola w 21 min. W polu karnym faulował golkiper gospodarzy, a jedenastkę na bramkę zamienił Marcin Mikucki.
W 63 min. drugiej połowy Biebrza ruszyła do kolejnego ataku co zaprocentowało wyrównującą bramką. Gola zdobył Przemysław Jasiński po ładnie bitym rzucie wolnym. Asystą przy golu popisał się Kamil Purta, po krótkim rozegraniu piłki z Pawłem Bachlińskim.
Do końca spotkania gospodarze próbowali wyjść na prowadzenie i mimo kilku dogodnych sytuacji, piłka nie znalazła drogi do bramki. Mecz zakończył się podziałem punktów.