Zdobądź bieguny z Jaśkiem Melą

czwartek, Czerwiec 14, 2018
Autor: Sławomir Moczydłowski

Z okazji obchodów 25-lecia powołania Biebrzańskiego Parku Narodowego, w ramach „Biebrzańskiego Biegu Łosia” serdecznie zapraszamy na autorskie spotkanie z Jaśkiem Melą – podróżnikiem i działaczem społecznym.


Najmłodszym w historii zdobywcą biegunów (zdobył biegun północny i południowy w ciągu jednego roku) i pierwszą osobą niepełnosprawną, która dokonała takiego wyczynu. Jasiek opowie o swoich wrażeniach z wypraw. Podzieli się także bardzo cennym doświadczeniem zdobywania „własnych”, wewnętrznych biegunów życia, walką z przeciwnościami losu oraz o tym, jak w tym wszystkim ważne są relacje z drugim człowiekiem. W spotkaniu weźmie też udział tata Jaśka, by dodać do całości spotkania kilka słów od siebie. Dlatego na spotkanie w sposób szczególny zapraszamy ojców z dziećmi – może będzie to początek budowania jedynej w swoim rodzaju więzi pomiędzy ojcem a synem czy córką. Może wyprawa na łono biebrzańskiej przyrody będzie ku temu doskonałą okazją.

Spotkanie odbędzie się 24 czerwca 2018 r. o godzinie 13:30 w Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy.
Biebrzański Park Narodowy
Gmina Goniądz
Nadleśnictwo Knyszyn
Goniądzki Serwis Turystyczny
GOK Goniądz

Tag: ,

Komentowanie zakończone.

W dniu 20.11.2018r. w godz. 8-16 nastąpi przerwa w dostawie wody w związku z awarią na stacji uzdatniania wody w Goniądzu. Za utrudnienia przepraszamy. Dyrektor Zakładu Usług Komunalnych w Goniądzu mgr Marcin Bielski

Kalendarz Świąt Nietypowych

20 listopada 2018
Dzień Uprzemysłowienia Afryki

Archiwa