Porażka Biebrzy 1:3

czwartek, Maj 17, 2018
Autor: Marek Nowicki

W środę 16 maja Biebrza rozegrała zaległy mecz 16 kolejki z KS Michałowo, odwołany z powodu złego stanu boiska.

Mecz był ciężki, a przeciwnik wykorzystał każdy popełniony przez piłkarzy błąd.
Biebrza w tym spotkaniu wyszła na prowadzenie w 24 minucie za sprawą bramki Przemysława Jasińskiego. Druga połowa zaczęła się niekorzystnie dla gospodarzy od straty bramki w 49 minucie. Bramkę wyrównującą na 1:1 zdobył Łukasz Roszkowski. Niecałe dziesięć minut później Piotr Grabowski posłał piłkę do siatki Biebrzy na 1:2. Choć nasi zawodnicy byli maksymalnie zaangażowani w to, żeby to spotkanie zakończyło się chociaż remisem szanse na to zmalały drastycznie kiedy w 84 minucie Kiryl Stolik zdobył 3 bramkę dla KS Michałowo. Mecz zakończył się porażką Biebrzy 1:3.
W najbliższą sobotę 16 maja o godzinie 14 Biebrza rozegra mecz wyjazdowy ze Sparta 1951 Szepietowo.