Podwodne Światło Biebrzy

poniedziałek, Maj 28, 2018
Autor: Mirosław Kobeszko

Podwodne Światło Biebrzy – tak nazywał się projekt w Konkursie Grantowym Równać Szanse 2018 Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Niestety odpadliśmy w finale. CAŁĄ WINĘ BIORĘ NA SIEBIE i przepraszam za mobilizację partnerów do tego projektu: Burmistrza Goniądza, Dyrektora Biebrzańskiego Parku Narodowego, Dyrektora Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu, Dyrektora goniądzkiego Ośrodka Kultury Społecznej, dyrektora Biblioteki Publicznej w Mońkach. Przepraszam szczególnie młodzież i Dyrektora Zespołu Szkolno – przedszkolnego w Goniądzu. Nigdy bym się nie ośmielił obiecywać komuś czegoś czego spełnić nie mógłbym, jak gruszek na wierzbie.
Niestety Program Grantowy 2018 tego wymagał. Będziemy starać się o inne programy, myślę, że Podwodne Światło Biebrzy nie umrze śmiercią naturalną.
Najbliższe spotkanie Biebrzańskiego Klubu Płetwonurków Meander z młodzieżą, władzami miasta i płetwonurkami odbędzie się na zmodernizowanej, najpiękniejszej plaży Podlasia w Goniądzu w dniu 23 czerwca 2018 w godz. 10.oo do 14.oo podczas podwodnego sprzątania Biebrzańskiego Szlaku Podwodnego, na które serdecznie wszystkich zainteresowanych zapraszam.

Mirosław Kobeszko

Więcej na : https://www.facebook.com

Tag: ,

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 czerwca 2019
Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
Dzień Przytulania

Archiwa