Małżeńskie “Złote Gody”

poniedziałek, Październik 1, 2018
Autor: Marek Nowicki

W niedzielę, 30 września, w Gminie Goniądz świętowano jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, popularnie zwany „Złotymi Godami”.

Uroczystość rozpoczęła się mszą św. w kościele parafialnym w Goniądzu, którą w intencji Jubilatów odprawił ks. proboszcz Grzegorz Pigiel. Dalsza część uroczystości odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury, w której wraz z parami małżeńskim i ich rodzinami, uczestniczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Goniądz – Mariusz Ramotowski, Przewodniczący Rady Miejskiej – Krzysztof Harasiuk oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Marta Hryniewicka.
Pamiątkowe „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, wręczył pan Mariusz Ramotowski Burmistrz Goniądza Państwu: Jadwidze i Czesławowi Bogdan, Barbarze i †Antoniemu Czajkowskim, Irenie i Edwardowi Czeczot, Alicji i Czesławowi Kochanowskim, Danucie i Mirosławowi Kuczyńskim, Janinie i Ryszardowi Okrasińskim, Krystynie i Tadeuszowi Okulskim, Janinie i Antoniemu Szklano, Jadwidze i Eugeniuszowi Szklanko.
Więcej na stronie organizatora www.goniadz.pl

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

22 kwietnia 2019
Dzień Ziemi
Światowy Dzień Pieczarek

Archiwa