Remis na własnym boisku

poniedziałek, Październik 15, 2018
Autor: Marek Nowicki

W niedzielnym meczu, na własnym boisku, Biebrza Goniądz zremisowała z KS Michałowo 0:0.

Biebrza nie potrafiła pokonać trzeciej drużyny w tabeli rozgrywek, choć miała przewagę i stworzyła sobie wiele okazji podbramkowych. Tym razem zabrakło trochę szczęścia i koncentracji. Wszyscy mogą czuć wielki niedosyt bo zdobycie trzech punktów było bardzo bliskie. W pierwszej połowie na zmianę zawodnicy gospodarzy i gości wykonywali szarże na bramkę przeciwnika. W drugiej połowie niedźwiedzie mieli kilka klarownych sytuacji które, powinny wystarczyć, aby ten mecz przechylić na swoją stronę. Niestety, zabrakło czasu i skuteczności na zdobycie zwycięskiego gola. Mecz zakończył się remisem 0:0. Biebrza przedłużyła serię spotkań bez porażki.
Następny mecz odbędzie się na wyjeździe, Biebrza zagra z Hetmanem Białystok.