Podziękowania dla wyborców

poniedziałek, Listopad 5, 2018
Autor: Marek Nowicki

Szanowni Państwo,
Pragnę serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom naszej Gminy, którzy w niedzielę 4 listopada 2018r. udali się do lokali wyborczych i oddali głosy w Wyborach Samorządowych 2018.
Szczególnie dziękuję tym, którzy okazali zaufanie i oddali swój głos na moją osobę oraz tym, którzy jednocześnie wspierali mnie podczas kampanii wyborczej.
Pragnę również podziękować za czteroletnią współpracę pracownikom Urzędu Miejskiego oraz podległych jednostek, Radnym, Sołtysom oraz mieszkańcom Gminy. To dla naszego wspólnego dobra starałem się jak najlepiej wykonywać powierzone mi obowiązki dla naszej “małej Ojczyzny”. To dzięki Państwa pomocy mogliśmy rozwijać naszą Gminę.
Gratuluję Panu Grzegorzowi Dudkiewiczowi zwycięstwa w II turze wyborów z wysokim poparciem mieszkańców Gminy. Życzę mu powodzenia i sukcesów na stanowisku Burmistrza Goniądza.
Mam nadzieję, że współpraca nowych Radnych Gminy Goniądz z nowym Panem Burmistrzem Grzegorzem Dudkiewiczem będzie przebiegać korzystnie i w przyjaznej atmosferze, a podejmowane inicjatywy będą służyć społeczeństwu Gminy.

Z wyrazami szacunku,
Mariusz Ramotowski

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

14 listopada 2018
Dzień Seniora
Światowy Dzień Chorych na Cukrzycę

Archiwa