Święty Mikołaj odwiedził Goniądz!

czwartek, Grudzień 6, 2018
Autor: Paulina Pisanko

Po raz kolejny Święty Mikołaj odwiedził Goniądz!

6 grudnia popołudniu na ulicach naszego miasta mogliśmy spotkać Świętego Mikołaja i jego pomocników. Przy dźwiękach świątecznych piosenek składał mieszkańcom Goniądza najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz zachęcał wszystkich do złożenia indywidualnych życzeń w dość oryginalny sposób. Goniądzanie mogli zapisać swoje serdeczności na drewnianych bombkach, które zawieszali na mikołajkowym drzewku. Święty Mikołaj postanowił zostawić choinkę w GOK w Goniądzu, aby była symbolem wzajemnej życzliwości. Osoby odwiedzające Ośrodek Kultury będą miały jeszcze możliwość zawiesić swoje powinszowania, upiększając tym samym świąteczne drzewko.
Mobilna Choinka” kolejny raz odniosła sukces – zaciekawienie mieszkańców, ilość uśmiechów, miłych słów oraz wypisanych życzeń świadczą o powodzeniu akcji.

Organizatorem “Mobilnej Choinki” był Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu we współpracy z Młodzieżowym Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Pawła Gudel i podopiecznych MCEiRS w Goniądzu za zaangażowanie w przeprowadzeniu akcji.


Więcej na stronie: http://goniadz.naszgok.pl/

Tag: ,

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 czerwca 2019
Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
Dzień Przytulania

Archiwa