Wygrana z liderem!

poniedziałek, Maj 13, 2019
Autor: Marek Nowicki

O sensacyjną wygraną postarała się Biebrza Goniądz, która w Wasilkowie pokonała lidera.

Biebrza wywalczyła w meczu wyjazdowym kolejne punkty, po dobrym spotkaniu pokonała KS Wasilków 1:2.
Pierwsza połowa była etapem, w którym obie drużyny grały bardzo zachowawczo, piłkarze kontrolowali grę i stwarzali nieliczne sytuacje podbramkowe.
Po przerwie niedźwiedzie mocniej przycisnęli rywala i to zaprocentowało golem. W 50 minucie meczu Biebrza wyprowadziła szybką kontrę po ataku Gości i za sprawą Aleksandra Popławskiego objęła prowadzenie 0:1. Prowadzenie podwyższył na 0:2 w 53 minucie po kolejnej kontrze Mateusz Purta.
Emocji grze dodał kontaktowy gol na 1:2 Mateusza Cichońskiego w 55 minucie, jednak do końca meczu, mimo wielu okazji z jednej i drugiej strony, kolejne gole nie padały.
Żółto-brązowi odnieśli cenne zwycięstwo nad liderem IV ligi, awansowali na 11 pozycję w tabeli.