Produkt lokalny i tradycyjny szansą na lepsze jutro

poniedziałek, Maj 10, 2010
Autor: Marek Nowicki

Fundacja Na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego w związku z realizacją projektów współfinansowanych przez Unię Europejską i skierowanych do osób zajmujących się branżą turystyczną i agroturystyczną serdecznie zaprasza zaprasza na:
Szkolenie: „Produkt lokalny i tradycyjny szansą na lepsze jutro” odbędzie się w dniach 22-23 maja (sobota-niedziela) od godz. 09.00 w Wiejskim Domu Kultury w Dolistowie Starym nr 110.

Podczas szkolenia przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące min.: korzyści jakie dają produkty lokalne i taradycyjne, jak uzyskać certyfikaty, Istota i procedura rejestracji produktów, ich kontrola. Zagadnienia ekonomiczne i marketingowe związane z prowadzeniem działalności gospodarczej w kontekście produkcji, usług, obsługi klientów, partnerów związanych z produktem lokalnym i regionalnym.

Zgłoszeń (Imię i Nazwisko, tel. kontaktowy) dokonywać można:
– osobiście w biurze Fundacji (Mońki, ul. Słowackiego 5a),
– telefonicznie: 085 716 21 05 / 668329837
– na adres mailowy: biuro@narzeczpowiatu.pl
Dla wszystkich uczestników zostaną zapewnione materiały szkoleniowe i catering. Szkolenie zakończy się wydaniem zaświadczeń. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Warszaty: Analiza potrzeb i propozycji stworzenia bazy agroturystyki i atrakcji turystycznych SkarbyBiebrzy.pl; odbędzie się w dniu 29 maja (sobota) o godzinie 10:00 w Sali konferencyjnej Ośrodka „Bartlowizna” w Goniądzu.
Warsztaty robocze mające na celu wypracowanie katalogu danych i rozwiązań zastosowanych później w powstającym serwisie SkarbyBiebrzy.pl Podczas warsztatów zbierane będą informacje, propozycje i kompromisy rozwiązań bezpośrednio od osób których oferta i reklama ma znaleźć się w tworzonej bazie. Zostanie zaprezentowany sporób umieszczenia własnej oferty, a także roboczy wygląd serwisu.

Uwaga! Jeśli chcesz, aby Twoja ofeta znalazła się w serwisie, masz pomysł na jej prezentację, chcesz podzielić się ciekawymi propozycjami – koniecznie zgłoś się na warsztaty! Nie strać szansy bezpłatnej promocji!

Zgłoszeń (Imię i Nazwisko, tel. kontaktowy) dokonywać można:
– osobiście w biurze Fundacji (Mońki, ul. Słowackiego 5a),
– telefonicznie: 085 716 21 05 / 668329837
– na adres mailowy: biuro@narzeczpowiatu.pl
Wiecej informacji o projekcie na stronach:
www.narzeczpowiatu.pl ; www.narzeczpowiatu.pl/skarby_biebrzy

Zapraszamy do udziału w naszych działaniach i prosimy
o przekazanie informacji wszystkim zainteresowanym osobom

Komentowanie zakończone.

Mapa burzowa północno-wschodniej Polski

Mapa burzowa Polski

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 października 2018
Dzień niezdecydowanych Co To Za Dzień
Dzień Walki Z Otyłością
Dzień Organizacji Narodów Zjednoczonych
Światowy Dzień Informacji

Archiwa