Konkurs Piosenki Walentynkowej

niedziela, Styczeń 9, 2011
Autor: Marek Nowicki

13 lutego 2011r. godz. 10.00 Ośrodek Integracji Europejskiej i Promocji Podlasia w Goniądzu zaprasza uczniów klas szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz zespoły wokalne b.o. wiekowych na Konkurs Piosenki Walentynkowej. Konkursu ma na celu stworzenie dla dzieci i młodzieży nowej i atrakcyjnej formy Dnia Zakochanych, stworzenie warunków do wyszukiwania i prezentacji młodych talentów wokalnych, popularyzację polskich piosenek o ogólnie pojętej miłości do ludzi, kolegów i koleżanek, członków rodziny i bliskich sobie osób, a także do zwierząt.
W konkursie oceniana będzie: intonacja, warunki głosowe i dykcja oraz ogólny wyraz artystyczny (dobór repertuaru, interpretacja, ruch sceniczny, dobór akompaniamentu).
Przesłanie zgłoszeń (formularz w załączeniu) do 7 lutego br. pocztą lub drogą mailową przez instytucje i organizacje patronujące. Każdy wykonawca wykonuje jedną lub dwie piosenki (w zależności od liczby uczestników) z własnym podkładem – akompaniament na żywo lub z płyty CD lub mini dysku. Młodzież przyjeżdża na konkurs tylko z opiekunami. Dojazd do Goniądza własnym środkiem transportu z udziałem opiekunów z placówek kultury lub szkół.
Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają nominację (bez wstępnych kwalifikacji) na Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” do Suwałk (26 – 29 maja) oraz na Przegląd Piosenki Przyrodniczej w Goniądzu (29 kwietnia). Pozostali laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątki za udział w Konkursie Piosenki Walentynkowej.

Pilki do pobrania: regulamin konkursu, karta zgłoszenia. (word).

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 maja 2019
Dzień Cyrylicy
Europejski Dzień Parków Wodnych
Dzień Działacza Kultury i Demokracji Lokalnej

Archiwa