SENIORADA 2011

poniedziałek, Październik 17, 2011
Autor: Adam Grabowski

9307W niedzielę w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Goniądzu po raz szósty spotkały się zespoły artystyczne seniorów Powiatu Monieckiego. Wystąpiły również dwa zespoły zaproszone z Czarnej Bialostockiej i Chór znad Biebrzy z Goniądza.
Prezentacje artystyczne Seniorów podziwiali przedstawiciele lokalnych władz samorządowych i zaproszeni goście m.in. Joanna Kulikowska -Starosta Moniecki, Tadeusz Kulikowski – Burmistrz Goniądza, p. Ryszrd Chrzanowski sekretarz Zarząd Okręgowego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Białymstoku. Szkoda tylko, że tylko kilkunastu mieszkańców Goniądza (poza kołem Seniorów) zechciało obejrzeć ten ciekawy program artystyczny, w którym wystąpiły zespoły:
Chór „Czarna Jagoda” z Czarnej Białostockiej, „Sen” – wiersz w wykonaniu p.Leontyny Pełszyńskiej z Goniądza, „Kołowrotki” z Knyszyna, Zespół śpiewaczy ze Słomianki gm. Jaionowka, „Kądzielnice” z Jaświł, „Pogodna Jesień” z Moniek, „Tęcza” z Trzciannego, „Wrzosy” z Moniek, „Chór znad Biebrzy” z Goniądza, Duety Maria Znoińska-Leszek Aponowicz Goniądz-Mońki, Kabaret „Sami Swoi” z Czarnej Białostockiej.
Po programie artystycznym rozpoczęla się wspaniała biesiada połączona z tańcami, konkursami i zabawami, w ktorej uczestniczyli wszyscy wykonawcy, ponad 120 uczestników.
[nggallery id=445]

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

22 kwietnia 2019
Dzień Ziemi
Światowy Dzień Pieczarek

Archiwa