Otwarcie Dworu Bartla

poniedziałek, Grudzień 26, 2011
Autor: Marek Nowicki

4400W niedzielę, 25 grudnia, “Dwór Bartla” zainaugurował swoją działalność. Po wielu miesiącach przygotowań zarówno pracowników, jak i odpowiedniego przystosowania lokalu, w Święta Bożego Narodzenia kolejny obiekt w kompleksie hotelowo – gastronomicznym „Bartlowizna” oddano do użytku.
Projekt, pomysł i koncepcja jest dziełem właściciela Henryka Bartlewskiego, który podróżował po całym świecie i poznał inne kultury, zwyczaje, architekturę i postanowił uwiecznić swoje doświadczenia, aby pokazać je swoim wyjątkowym gościom.
Wszystkie elementy wyposażenia są ręcznie zdobione: stylizowane ławy, stoły i ręcznie rzeźbione drzwi. Kamienna posadzka dodaje uroku i dopełnia klimat Dworu. Całość uzupełnia wystawa antyków z okresu secesyjnego – motocykle, karoce, bryczki, zegary, zwierzęta z całego świata. Wewnątrz wybudowane jest oczko wodne z rybami i kaskadą.
Całości dopełni Taras w formie „Żagla” – będzie otwarty na wiosnę.


Biesiada Świąteczna w „Dworze Bartla”.

Goście biesiadowali w blasku choinkowych świec i przy suto zastawionych stołach. Uroczysty nastrój i miła przyjazna atmosfera sprzyjała tańcom, hulankom i rozmowom w ten niepowtarzalny, magiczny czas.

37 Zdjęcia

Tag: , ,

Komentowanie zakończone.

Mapa burzowa północno-wschodniej Polski

Mapa burzowa Polski

Kalendarz Świąt Nietypowych

22 lipca 2018
Dziś nie ma żadnego święta...

Archiwa