Noc Sylwestrowa

niedziela, Styczeń 1, 2012
Autor: Sławomir Moczydłowski

ognie2Po północy niebo nad Biebrzą rozświetliły fajerwerki odpalane z terenu Bartlowizny. Jak co roku w Sylwestrową noc Goniądz mienił się w blasku sztucznych ogni. Mieszkańcy podziwiali strzelające na kilkadziesiąt metrów w górę kolorowe kule ognia.

Na szampańskich zabawach, przy największych hitach światowej muzyki, wspaniale bawili się sylwestrowi goście w Bartlowiźnie, Hotelu Zbyszko, Ośrodku Kultury i remizie OSP. Najwięcej, bo 250 osób bawiło się w Dworze Bartla. Do tańca przygrywał zespół Rewrs Band. W Gospodzie Bartla uczestnikom imprezy wspaniałą zabawę zapewnił Dj. Nowy Rok wspólne powitali lampką szampana, a po północy podziwiali pokaz sztucznych ogni.
Na trzech zabawach sylwestrowych bawiono się tej nocy w Gminnym Ośrodku Kultury. Jedną z nich dla swoich sympatyków zorganizował „Chór znad Biebrzy”. Uczestniczyło w niej ponad 80 osób, które znakomicie bawiły się w rytm muzyki lat 80′ i 90′, a także najnowszych hitów muzyki dyskotekowej. Za konsoletą szalała Dj Anna z Olsztyna. O północy wszyscy złożyli sobie noworoczne życzenia. Nie zabrakło też szampana.
[nggallery id=483]
Sylwestrowe bale i zabawy trwały do samego rana. Było bardzo bezpiecznie. Straż pożarna, ani policja nie zanotowały żadnego incydentu zakłócającego szampańskie zabawy.
Prześlij nam zdjęcia , filmiki z imprezy sylwestrowej. Stwórzmy wspólnie wielką, galerię goniądzkich imprez noworocznych.

Szczęśliwego Nowego 2012 Roku!


Wszystkim Internautom oraz Sympatykom naszego serwisu życzymy dużo optymizmu i wiary w pogodne jutro. Niech zbliżający się Nowy Rok przyniesie same radosne momenty, w których doświadczycie ciepła i miłości ze strony bliskich.
Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.
Wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku
Życzy Redakcja Serwisu Szuwary

Tag: , , ,

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

22 kwietnia 2019
Dzień Ziemi
Światowy Dzień Pieczarek

Archiwa