III Zjazd Profesorów Absolwentów

piątek, Styczeń 27, 2012
Autor: Adam Grabowski

ADAM
Szanowne koleżanki i koledzy!
Zwracamy się z prośbą o przesłanie tej informacji możliwymi komunikatorami cyfrowymi (e-mail, FB, NK, gg itp.) lub drogą telefoniczną i tradycyjną pocztą wszystkim swoim koleżankom i kolegom z Liceum Ogólnokształcącego lub z ZSOiZ w Goniądzu.
W bieżący roku mija sześćdziesiąt lat od kiedy nasze goniądzkie liceum opuścili jego pierwsi absolwenci. Z tej okazji Towarzystwo Przyjaciół Goniądza wraz z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Goniądzu organizują III Zjazd Profesorów Absolwentów naszej szkoły.
Przygotowaniami do zjazdu kierować będzie ze strony Towarzystwa Adam Grabowski, dyrektor domu kultury a ze strony zespołu szkół Anna Zajączkowska – dyrektor zespołu szkół. III Zjazd Absolwentów odbędzie się w dn. 6 – 8 lipca 2012 r.
Zjazd rozpocznie się w piątkowy wieczór 6 lipca. Na miejsce takiego spotkania proponujemy Gospodę Bartla w Ośrodku Wypoczynkowo-Szkoleniowym „Bartlowizna”. Spotkają się tu poszczególne klasy na wspólnej kolacji w sąsiedztwie swoich kolegów ze starszych i młodszych klas. Poza główną uroczystością w Hali Sportowej naszej szkoły w sobotę 7 lipca i licznymi spotkaniami towarzyskim, program przywiduje, odsłonięcie okolicznościowej tablicy ufundowanej przez absolwentów III Zjazdu, odwiedzenie przez delegacje klasowe grobów profesorów spoczywających na miejscowym cmentarzu, koncert w nowej sali widowiskowej domu kultury w wykonaniu naszych absolwentów. Przygotowane będą wystawy okolicznościowe oraz wydany będzie piękny album „Wspomnień szkolnych czar” z okazji 60-ciolecia LO poświęcony profesorom, uczniom i historii szkoły wręczony wszystkim przybyłym na zjazd absolwentom i profesorom.
Zwracamy się do wszystkich absolwentów z apelem: potraktujcie nasze spotkanie na pierwszym miejscu w swoich wakacyjnych planach, aby cieszyć się swoim klasowym towarzystwem w jak największym gronie. Im będzie nas więcej, tym większa radość ze wspólnego spotkania. Nie zostawiajcie swoich klasowych koleżanek i kolegów samych, dołączcie do nich. Jeśli jesteście na „Naszej klasie” lub macie swój profil na Facebooku podzielcie się z koleżankami i kolegami informacjami o zjeździe. Prosimy o sięgnięcie do swoich szkolnych fotografii i udostępnienie ich nam do skopiowania, lub wyślijcie zeskanowane zdjęcia pocztą elektroniczną. Na pewno część z nich znajdzie się w wydanym przez nas albumie.
[nggallery id=494]

Szczegółowe informacje o programie, formie zgłoszenia, o kontaktach, kosztach itp. zawarte są w programie III Zjazdu Profesorów i Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Goniądzu. Ponadto informacje o zjeździe można uzyskać:
Dom Kultury (Adam Grabowski) Tel. 85 738 00 21 wew. 12
E-mail : 3zjazdabsolwentow@wp.pl

PROGRAM ZJAZDU ABSOLWENTÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W GONIĄDZU
. (word).

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

26 czerwca 2019
Dzień Zapobiegania Narkomanii
Międzynarodowy Dzień Narodów Zjednoczonych na rzecz Wsparcia Ofiar Tortur
Dzień Karty ONZ

Archiwa