Co ze Zjazdem Absolwentów?

piątek, Luty 24, 2012
Autor: Adam Grabowski

355 Wiadomość o organizacji III Zjazdu Absolwentów LO wzbudziła duże zainteresowanie wśród wielu byłych uczniów naszej szkoły. Wpływają już pierwsze zgłoszenia i zdjęcia do albumu który ma być wydany z okazji 60-lecia LO pt. „Szkolnych wspomnień czar”. Jak zwykle największe zainteresowanie zjazdem wykazują najstarsze roczniki oraz absolwenci mieszkający poza Goniądzem i za granicą. Są już pierwsze wpłaty absolwentów. Są też pytania dotyczące wysokości wpłat uczestników zjazdu i osób towarzyszących oraz pytanie dotyczące terminu wpłat. Na bieżąco odpowiadamy:
• Wpłatę w wys. 200 zł (+ 150 zł, w przypadku udziału osoby towarzyszącej) należy dokonać do końca kwietnia br.
• absolwenci i osoby towarzyszące które nie mogą lub nie planują udziału w sobotnim Balu Absolwentów zwolnieni są z opłaty z kosztów balu w wys. 120 zł od osoby.
Zainteresowanych udziałem w zjeździe prosimy o znacznie wcześniejsze potwierdzenie swego udziału. Prosimy również o przesyłanie zdjęć szkolnych roczników z lat siedemdziesiątych i późniejszych drogą elektroniczną (w oryginalnej rozdzielczości) które zechcemy zamieścić w naszym albumie.
Już mamy bogaty zbiór takich zdjęć z pierwszych trzydziestu lat LO oraz ciekawe zdjęcia z I i II Zjazdu.
Większość z nich przesłał Pan doktor płk Jerzy Szafranko nasz absolwent z 1954 r. mieszkający w Busku Zdroju. Część z tych zdjęć publikujemy. Pozdrawiamy, bardzo dziękujemy i prosimy młodsze roczniki o aktywność w tym zakresie.
Więcej informacji o Zjeździe w Szuwarach w rozdziale „ZJAZD ABSOLWENTÓW” (pod stroną tytułową)

[nggallery id=499]

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

19 kwietnia 2019
Dziś nie ma żadnego święta...

Archiwa