Otwarcie Stadionu Narodowego

piątek, Marzec 2, 2012
Autor: Sławomir Moczydłowski

202„To naprawdę piękny stadion. Zachwyca ogromem, estetyką i funkcjonalnością” – takie słowa wypowiadali uczestnicy wyjazdu na mecz Polska – Portugalia zorganizowanego przez Ośrodek Wychowawczy w Goniądzu. Za organizację meczu można postawić 4+.
Jedyny mankament tej imprezy to ograniczona liczba wejść, przy których tworzyły się przed i po meczu kolejki. Było to związane między innymi z tym, iż większość kibiców zanim zajęła miejsca zatrzymywała się i podziwiała imponująco prezentujący się w nocy obiekt, który mienił się biało-czerwonymi barwami.
Sam mecz może nie był szlagierem sportowym, ale rekompensowała to możliwość zobaczenia z bliska gwiazd takich jak Ronaldo czy Pepe. W Polskiej drużynie znakomity mecz rozegrał Wojciech Szczęsny, który kilka razy ratował nasz zespół przed utratą bramki.
Na górnej trybunie zawisł też wielki transparent z nazwą Goniądza, widoczny nawet z drugiej strony stadionu. Kibice z Goniądza mogli obejrzeć na własne oczy mecz dzięki uprzejmości Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, który pomógł w zakupie biletów.
[nggallery id=511]

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 maja 2019
Dzień Cyrylicy
Europejski Dzień Parków Wodnych
Dzień Działacza Kultury i Demokracji Lokalnej

Archiwa