Pożegnanie abiturientów

piątek, Kwiecień 27, 2012
Autor: Marek Nowicki

6427 kwietnia był ostatnim dniem nauki dla uczniów klas III z ZSOiZ w Goniądzu. Szkołę opuścili abiturienci z klas III a i III b. Podczas uroczystego apelu uczniowie zostali nagrodzeni za wyniki w nauce, 100 % frekwencję, za pracę w wolontariacie, udział w konkursach i zawodach sportowych, za pracę na rzecz szkoły. Podziękowali za pracę i zaangażowanie wychowawcom, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji.
Po odśpiewaniu hymnu nastąpił moment przekazania sztandaru młodszym kolegom. Dyrektor Anna Zajączkowska w swoim przemówieniu życzyła maturzystom licznych sukcesów w dalszym życiu. Wyraziła też przekonanie, iż każdy z nich pozostawił tu cząstkę siebie, której ślad pozostanie na zawsze.
W uroczystości udział wzięli również przedstawiciele rodziców, którzy również otrzymali podziękowania za czynny udział w życiu szkoły. Część artystyczną ukazującą skrót życia szkolnego abiturientów przygotowała klasa druga pod opieką pani Olgi Gonczarowej. Na koniec były podziękowania i kwiaty od maturzystów oraz wspólne, pamiątkowe zdjęcie.
Przed nimi jeszcze egzamin maturalny. Życzymy połamania piór i powodzenia!
[nggallery id=544]

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

22 kwietnia 2019
Dzień Ziemi
Światowy Dzień Pieczarek

Archiwa