II Zlot Ptaków Polskich

sobota, Maj 19, 2012
Autor: Marek Nowicki

921918 maja nad piękną i dziką Biebrzą spotykali się Członkowie jedynego w swoim rodzaju Klubu Ptaków Polskich. Popołudniu najbardziej spragnieni kontaktu z przyrodą, w towarzystwie przewodników, wyruszyli na wyprawy na bagna. Pierwszy dzień II Zlotu Ptaków Polskich w Goniądzu rozpoczęły prezentacje filmowe, pokazy multimedialne, warsztaty artystyczne, spotkania z autorami. Wieczorem nad Biebrzą zapłonęło ognisko.
[nggallery id=556]
Zapraszamy do uczestnictwa w zlocie szczególnie mieszkańców Goniądza. Przez całą sobotę i niedzielę – z przerwą na największego orlika, każdy znajdzie w programie Zlotu coś inspirującego, spotka interesujących i otwartych ludzi. Każdy może zaangażować się w dyskusje i rozmowy – o rzeczach ciekawych, ważnych i najważniejszych – o ptakach, o Bioróżnorodności, o ochronie życia na Ziemi.
Aby wziąć udział w Zlocie, najlepiej dołączyć do Klubu Ptaków Polskich. Zapraszamy!
Szczegóły na www.jestemnapTAK.pl
Bądźmy na pTAK! Zanim będziemy za późno.

Zgłoszenie uczestnictwa i Program II Zlotu 2012.(rar)

Tag:

2 komentarze do “II Zlot Ptaków Polskich”

  1. Stanley.S.

    Bardzo dobry pomysl na promowanie Goniadza, udana impreza, wiecej takich zlotow , pogoda super. Gratulacje Marek za tak efektowne zdjecia, niektore nadaja sie na pocztowki. Pozdrawiam…

    #1048
  2. Edward

    ‘Białe łabędzie …” , “Cyraneczka nie ptak …”, ” Widziałam orła cień …”,” Kukułeczka kuka …”,”Ledwie skowronki …” ,” W stodole świta skoro dzień …bo już skowronek świergoli …” ,”Ćwierkają wróbelki …”, “Kormorany …”,”Jaskółka uwięziona …”, “Hej przeleciał ptaszek …”,” W zielonym gaju …”,”…i jak ptaki powracają znów do gniazda …”,” Gdyby orłem być …” ,”…orły,sokoły , herosy …”.Tyle na gorąco nucąc . Kto dopisze więcej i potrafi zaśpiewać ? Może konkurs ? Brawo organizatorom bardzo sympatycznego, edukacyjnego zlotu !!!

    #1046

Kalendarz Świąt Nietypowych

20 czerwca 2019
Światowy Dzień Uchodźcy

Archiwa