Mikroklimat

sobota, Czerwiec 16, 2012
Autor: Dorota Zielińska

224Miło nam poinformować naszych fanów, że w tym roku nasz zespół za najnowszy program pt: “Czerwony Kapturek” zdobył aż dwie nagrody.
Na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Współczesnego w Grajewie 3 czerwca zajął II miejsce, tu po raz pierwszy wystąpił również najmłodszy Mikroklimacik.
15 czerwca na XII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Suwałkach, stając w szranki z zespołami Rosji i Ukrainy w kategorii “inne formy tańca” otrzymał Brązową Muszelkę Wigier i nominację na Eurofestiwal w Kielcach.
[nggallery id=578]
Podczas krótkiego kilkugodzinnego pobytu na festiwalu udało się nam skorzystać z warsztatów tańca jazzowego prowadzonego przez instruktorów ukraińskich i zjeść pyszny obiad w “Domu Einsteina”.
Dzieci niestety nie mogły zostać, by wziąć udział w koncercie galowym i osobiście odebrać nagrodę ponieważ na wniosekm, niektórych rodziców musiały wracać i przygotowywać się do sprawdzianów szkolnych.
Występ trzech grup zespołu będzie można obejrzeć 23 czerwca o 19.00 na plaży miejskiej w Goniądzu podczas co rocznych obchodów Nocy Świętojańskiej w naszym mieście.
Serdecznie zapraszamy.

Tag:

Komentowanie zakończone.

Mapa burzowa północno-wschodniej Polski

Mapa burzowa Polski

Kalendarz Świąt Nietypowych

21 października 2018
Międzynarodowy Dzień Odpoczynku Od Świętowania

Archiwa