Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego

niedziela, Wrzesień 16, 2012
Autor: Marek Nowicki

143W niedzielę 16 września w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu świętowano jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tej niecodziennej uroczystości wzięło udział 6 par małżeńskich zamieszkałych na terenie gminy Goniądz.
Uroczystość poprzedziła msza święta w kościele parafialnym, którą w intencji Jubilatów odprawili: ks. Grzegorz Pigiel, ks. Tomasz Popławski i syn Jubilatów ks. Tadeusz Kasabuła.
Jubilaci zostali uhonorowani medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Wręczenia zaszczytnych Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dokonał Burmistrza Miasta i Gminy Goniądz Tadeusz Kulikowski, w asyście Przewodniczącego Rady Miejskiej – Piotra Gabriela Haffke i Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego – Marty Hryniewickiej.
Spotkaniu towarzyszyła miła i serdeczna atmosfera. Odznaczeni przyjmowali gratulacje i życzenia. Nie zabrakło też tradycyjnego „100 lat”. W części artystycznej wystąpił zespół dziecięcy “Mikroklimat” oraz soliści z Nadbiebrzańskich Nutek.
A oto lista małżonków, którym w tym roku przyznano medale:
Teresa i Mieczysław Cylwik, Genowefa i Stanisław Dekarz, Honorata i Albert Kasabuła, Teresa i Antoni Konaszewscy, Stanisława i Czesław Pawelscy, Daniela i Wacław Rutkowscy.
Wszystkim Jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.

[nggallery id=605]

Tag: ,

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

22 kwietnia 2019
Dzień Ziemi
Światowy Dzień Pieczarek

Archiwa