Ogłoszenia Parafialne

niedziela, Październik 21, 2018
Autor: ks. Michał Skowroński

intencje

 

21 października 2018 r.

Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą:

1. W tym tygodniu obchodzimy:
• Poniedziałek – 22.10 – Wspomnienie św. Jana Pawła II
• niedziela – 29.10 – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego

2. W niedzielę 28 października jest dzień imienin J. E. ks. Abp. Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego. Polecajmy najdostojniejszego solenizanta naszym modlitwom.

3. Można zapisywać na tradycyjne modlitwy za zmarłych – „Wypominki”, kartki do wpisywania znajdują się w zakrystii i na plebanii. A Wypominki” będą odprawiane na cmentarzu grzebalnym 2. 11 po Mszy o godz. 12.00, Oraz w poszczególne niedziele: 04.11 i 11.11. po Mszy św. o godz. 10.00 część różańca przeplatana wypominkami za zmarłych.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na koncert Papieski, w którym wystąpi nasz chór parafialny Tibi Domine pod dyrekcją naszego pana organisty Michała Rajewskiego.

5. Zapraszamy dzieci i młodzież na Bal Wszystkich Świętych, który odbędzie się w niedzielę 28 października w naszej parafii. Powyższa zabawa jest alternatywą dla pogańskiego święta Halloween. By uczestniczyć w Balu, każdy uczestnik przebiera się za dowolnego przez siebie świętego. Bal rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 12.00, po czym nastąpi przemarsz do Gminnego Ośrodka Kultury na wspólną zabawę. Zakończy się ok. godz. 15.00. Więcej informacji i szczegółów u ks. Kamila.

6. W nocy z soboty na niedzielę czyli z 27 na 28 października zmienimy czas na zimowy, z tej racji za tydzień wieczorna msza święta będzie odprawiana już o godz. 17. Kancelaria parafialna po zmianie czasu czynna będzie od godz. 16.00 do 16.45.

7. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.

Ogłoszenia i reklama na Szuwarach

Tag:

Komentowanie zakończone.

Mapa burzowa północno-wschodniej Polski

Mapa burzowa Polski

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 października 2018
Dzień niezdecydowanych Co To Za Dzień
Dzień Walki Z Otyłością
Dzień Organizacji Narodów Zjednoczonych
Światowy Dzień Informacji

Archiwa