Dzień Babci i Dziadka

wtorek, Styczeń 22, 2013
Autor: Dorota Supruniuk

017Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre.
Dzień Babci i Dziadka to jeden z najpiękniejszych i najcieplejszych dni w roku. W minionym tygodniu w naszym przedszkolu obchodzono go bardzo uroczyście.
Każda grupa przygotowała osobno występ dla dziadków. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiele pięknych wierszy o miłości do babci , o wdzięczności za to ,że dziadkowie zawsze mają dla nich czas. Dzieci swoimi występami wyraziły wielką miłość i szacunek dla dziadków oraz podziękowały za dobroć i ciepło, które otrzymują od nich każdego dnia.
Niejednej babci oraz dziadkowi zakręciła się łezka w oku ze wzruszenia. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.
Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły dziadkom kolorowe własnoręcznie wykonane kwiatki i laurki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek. Goście bardzo wzruszeni, zadowoleni i dumni ze swoich wnuków żegnali się z nadzieją na kolejne spotkanie za rok.
[nggallery id=648]

Tag: ,

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

17 czerwca 2019
Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszami

Archiwa