Spotkanie z samorządowcami

poniedziałek, Marzec 4, 2013
Autor: Paweł Szypcio

7894 marca w Starostwie Powiatowym w Mońkach odbyło się spotkanie Wojewody Podlaskiego Macieja Żywno z samorządowcami z terenu Powiatu Monieckiego. W spotkaniu udział wzięli Starosta Moniecki Joanna Kulikowska, Wicestarosta Moniecki Robert Sidorski, Burmistrz Moniek Zbigniew Karwowski, Burmistrz Goniądza Tadeusz Kulikowski, Burmistrz Knyszyna Andrzej Matyszewski, Wójt Jaświł Jan Joka, Wójt Jasionówki Jacek Kochański, Wójt Krypna Marek Stankiewicz, Wójt Trzciannego Zdzisław Dąbrowski oraz Zastępca Burmistrza Moniek Andrzej Zdanowicz.
Spotkanie odbyło się w ramach cyklu spotkań wojewody z samorządowcami z województwa podlaskiego. Rozmawiano o tematach z zakresu współpracy samorządu z Podlaskim Urzędem Wojewódzkim m.in. o Narodowym Programie Przebudowy Dróg Lokalnych, stanie technicznym dróg wojewódzkich, powiatowych i gminnych na terenie powiatu, bieżącym funkcjonowaniu jednostek samorządu terytorialnego.
Na zakończenie spotkania Starosta Moniecki Joanna Kulikowska podziękowała Wojewodzie Podlaskiemu za wizytę oraz wszystkim obecnym za spotkanie i owocną dyskusję.
[nggallery id=656]

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

17 czerwca 2019
Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszami

Archiwa