Kliknij po więcej ...

Biebrza triumfuje

niedziela, Kwiecień 28, 2013
Autor: Marek Nowicki

biebrza_triumfujeBiebrza Goniądz w spotkaniu 22. kolejki A Klasy pokonała przed własną publicznością Skrę Wizna 5:3 (3:2).
Gole dla gospodarzy zdobyli: Konrad Chmielewski, Paweł Dekarz, Paweł Chojnowski, Mateusz Studniarek, Przemek Jasiński, dla Skry: Brzozowski Dawid x2, Nitkiewicz Kamil. Sędzia główny meczu: Mateusz Skrzypko.

Na początku pierwszej połowy zespół Skry objął prowadzenie po bramce w 7 min. Dawida Brzozowskiego (0:1). Kilka minut później na 1:1 wyrównał Konrad Chmielewski (15min.). W 24 min. wynik podwyższył Paweł Dekarz (2:1). Kolejnego gola dla Biebrzy w 36 min. zdobywa asystujący przy drugiej bramce Paweł Chojnowski (3:1). Świetną sytuację w 45 min. pierwszej połowy wykorzystują Goście poprawiając wynik do szatni na 3:2 ze strzału Dawida Brzozowskiego.
W drugiej odsłonie skuteczniej zagrali gospodarze, co przyniosło efekt w postaci dwóch bramek autorstwa: Mateusza Studniarka (64min.) i Przemka Jasińskiego (75min.), na co Skra odpowiedziała jednym trafieniem Kamila Nickiewicza w 58 min..
Biebrza Goniądz – Skra Wizna 5:3 (3:2).
W środę (1 maja godz.17.00) Biebrza skonfrontuje się z zespołem UM Krynki, rozgrywając zaległy mecz 18 kolejki odwołany z powodu złego stanu boiska z dnia 28 marca.