Bujaj się!

piątek, Czerwiec 21, 2013
Autor: Sławomir Moczydłowski

bujaj_się-tak20 czerwca w stacji POLO TV odbyła się premiera nowego, wakacyjnego przeboju Zespołu Hi-Fi – BUJAJ SIĘ TAK!.
W nagraniu teledysku wzięło udział 16 wychowanek Młodzieżowego Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu.
Było to uwieńczenie realizowanych od września 2012 roku warsztatów tanecznych i muzycznych prowadzonych przez Krzysztofa Tatarczuka, lidera Hi-Fi oraz Monikę Depczyńską i Julitę Olkowską.
Mamy nadzieję, iż piosenka zdobędzie uznanie fanów disco-polo i stanie się wakacyjnym hitem.

Ponieważ zajęcia cieszyły się ogromnym powodzeniem, w przyszłym roku szkolnym planujemy kontynuację warsztatów i organizację konkursu muzycznego związanego z dico-polo, muzyką, która w naszym regionie cieszy się od lat niesłabnącą popularnością.
[nggallery id=706]
Bujaj się tak! w POLO TV.

[media id=174 width=320 height=240]

Zespół Hi-Fi to 3 osoby – lider, wokalista Krzysztof Tatarczuk wraz z tancerkami: Moniką i Julitą. W czasie stosunkowo krótkiego istnienia ma już na swoim koncie kilkanaście sukcesów, m.in.: statuetkę „Debiut Roku 2010” w plebiscycie organizowanym przez telewizję TELE 5 i Statuetkę oraz nagrodę za Najlepszą Oprawę Artystyczną na festiwalu w Białymstoku. W grudniu zeszłego roku ukazała się nasza debiutancka płyta „Kobiety, Kłamstwa, Rozstania”. W marcu do piosenki Grzeczne dziewczynki został nagrany teledysk – na dzień dzisiejszy piosenka zajmuje czołowe miejsca na liście przebojów programu telewizyjnego Disco Bandżo telewizji TELE 5 i Polonia 1 (http://www.discobandzo.pl/).

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 maja 2019
Dzień Cyrylicy
Europejski Dzień Parków Wodnych
Dzień Działacza Kultury i Demokracji Lokalnej

Archiwa