I Wojewódzki Turniej FIFA 13

poniedziałek, Wrzesień 30, 2013
Autor: Marek Nowicki

pilka
W dniach 28-29 września 20132 r. odbył się I Wojewódzki Turniej FIFA 13 realizowany w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego o nazwie „E-sport jako alternatywna i kulturalna forma popularyzacji piłki nożnej dla mieszkańców Województwa Podlaskiego”.
Organizatorem przedsięwzięcia była „Fundacja Rozwoju Powiatu Monieckiego”, a współorganizatorem Urząd Marszałkowski w Białymstoku, któremu w imieniu organizatorów i uczestników składamy serdeczne podziękowania.
Mimo debiutu organizacyjnego imprezy typu e-sport, należy ją uznać za udaną z przeświadczeniem, że jest bardzo duże zainteresowanie takim prekursorskim działaniem. Wszyscy się świetnie bawili, było dużo emocji. Walka toczyła się od pierwszego do ostatniego spotkania do późnych godzin wieczornych. W turnieju wzięło udział kilkadziesiąt osób.
Uczestnicy mieli zapewnione wyżywienie, oraz noclegi. Turniej odbył się w Goniadzu w Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym „Bartlowizna”.
Mistrzem I Wojewódzkiego turnieju FIFA 13 został Michał Wasilewski, który otrzymał okazałą konsolę XBOX 360 z rąk prezesa Fundacji – Arkadiusza Studniarka, II miejsce zajął Mateusz Dybacki otrzymując telefon komórkowy, a III miejsce Dawid Draheim, który otrzymał Ipoda.
Ze względu na duże zainteresowanie turniejem impreza ma szansę trafić do kalendarza imprez cyklicznych.
Być może za rok ponownie zaprosimy chętnych do uczestnictwa w znakomitej zabawie.

Rada i Zarząd Fundacji

[nggallery id=754]

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 maja 2019
Dzień Cyrylicy
Europejski Dzień Parków Wodnych
Dzień Działacza Kultury i Demokracji Lokalnej

Archiwa