Rock na Bagnie 2014

wtorek, Grudzień 10, 2013
Autor: Marek Nowicki

Zapowiedź Festiwalu Rock na Bagnie 2014
RnB
Miło nam poformować, iż kolejna (czwarta) edycja festiwalu muzyki rockowej „Rock na Bagnie” odbędzie się w dniach 4-5 lipca 2014 r. na plaży miejskiej w Goniądzu. Po poprzedniej imprezie, która odniosła duży sukces, już dziś wiadomo że kolejna impreza zostanie zorganizowana przez Fundację na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego i będzie miała jeszcze większy rozmach.
Ogłoszonych zostało już część zespołów, które wystąpią na przyszłorocznej imprezie i będą to m. in.: Kolaboranci, Wańka Wstańka, Redakcja, Budzy i Trupia Czaszka, Karcer, Cela nr. 3, Processs. To jednak nie wszystko, bo w najbliższym czasie ogłoszone zostaną dwa zespoły ze ścisłej czołówki polskiej muzyki rockowej. Na początku nowego roku ruszy sprzedaż biletów na festiwal oraz szereg konkursów z nim związanych. Przygotujmy się na ogromną dawkę pozytywnej muzyki w przyszłym roku! Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej festiwalu: www.rocknabagnie.com.pl

Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć również wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.
Zarząd Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

17 czerwca 2019
Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszami

Archiwa