AZYLEK- Co u nas słychać?

wtorek, Grudzień 24, 2013
Autor: Milena Kucharczyk

Młodzi aktorzy z Koła Teatralnego „Azylek” działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury od września pochłonięci byli ciężką pracą nad realizacją trzech spektakli.
os
Efekty ich pracy podziwiali imin. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Downarach oglądając przedstawienie pt.„Kopciuszek” oraz parafianie i pielgrzymi z Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Świętej Wodzie gdzie koło teatralne zaprezentowało przedstawienie pt. „Oskar i Pani Róża”.
Młodzieżowe Koło Teatralne „Azylek” zgłosiło się też do udziału w ogólnopolskim konkursie OSPAR w Warszawie, gdzie za przedstawienie pt. „Oskar i Pani Róża” otrzymało wyróżnienie. Obecnie młodzi aktorzy przygotowują się do premiery przedstawienia pt. Opowieść Wigilijna”, które można będzie obejrzeć w niedzielę 29 grudnia 2013 o godzinie 15:00 w sali Widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Goniądzu, na które serdecznie zapraszamy młodszych i nieco starszych widzów.

Korzystając z okazji chciałybyśmy podziękować aktorom za współpracę oraz ich determinację w pracy nad realizacją dotychczas zrealizowanych przedstawień oraz życzyć Radosnych, Spokojnych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku 2013 wielu sukcesów artystycznych.

Milena Kucharczyk , Justyna Sidor
[nggallery id=783]

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

26 czerwca 2019
Dzień Zapobiegania Narkomanii
Międzynarodowy Dzień Narodów Zjednoczonych na rzecz Wsparcia Ofiar Tortur
Dzień Karty ONZ

Archiwa