Walka z otyłością – naszą powinnością

piątek, Marzec 28, 2014
Autor: Marek Nowicki

„Walka z otyłością – naszą powinnością” – tak brzmiało hasło tegorocznego konkursu organizowanego przez Młodzieżowe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu.
walka
Konkurs plastyczny adresowany był do dzieci i młodzieży z gminy Goniądz. Jego uczestnicy musieli wykonać plakat nawiązujący do hasła organizowanego konkursu, którego celem było: poszerzenie horyzontów wiedzy na temat zdrowego sposobu odżywiania się, zbilansowanej diety, a także kształtowania świadomości i odpowiedzialności za swoje życie i zdrowie, ukazanie optymalnych sposobów odżywiania się oraz form spędzania czasu wolnego zgodnego z założeniami zdrowego, aktywnego trybu życia. W konkursie wzięło udział 76. uczestników, natomiast prac plastycznych zgłoszono 62.
28 marca 2014 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród.
[nggallery id=807]
Pod uwagę wzięto następujące kategorie wiekowe:
przedszkole (nagrody otrzymali: Patryk Kozioł, Aleksandra Olszańska, Gabriela Tynecka);
szkoła podstawowa (nagrody otrzymały: Agnieszka Supruniuk, Julia Pikulska);
– gimnazjum (nagrody otrzymały: Karolina Trzeciak, Urbanowicz Justyna, Marta Kruczkowska, Katarzyna Marek, Klaudia Butler, Iwona Lubecka, Ewelina Gabińska);
szkoła ponadgimnazjalna (Anna Lewicka, Konarska Natalia, Zawiślak Katarzyna, Kłobuk Iwona, Ruducha Anna).
[nggallery id=808]
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Składamy również podziękowania nauczycielom ze szkoły podstawowej i przedszkola za pomoc w organizacji konkursu i opiekę nad młodymi plastykami.

Tag: ,

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 czerwca 2019
Światowy Dzień Chorych na Osteoporozę
Dzień Przytulania

Archiwa