Rock na Bagnie nagrodzony

piątek, Wrzesień 26, 2014
Autor: Marek Nowicki

Miło nam poinformować, iż Festiwal Rock na Bagnie został uznany za jeden z 10 najlepszych produktów turystycznych województwa podlaskiego.
rock_na_bagnie
Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Urząd Marszałkowski biorąc pod uwagę atrakcyjność produktu turystycznego z punktu widzenia turysty, dostępność, wykorzystanie innowacji i nowoczesnych technologii wyróżniła Festiwal Rock na Bagnie, który od dwóch lat odbywa się w Goniądzu.

Na uroczystej gali w Suwałkach nagrodę z rąk Marszałka Woj. Podlaskiego odebrali Sebastian Kulikowski i Jacek Żędzian – przedstawiciele Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego głównego organizatora Festiwalu.
[nggallery id=911]
Rock na Bagnie dzięki takim wyróżnieniem staje się jedną z najważniejszych imprez naszego regionu i ważnym produktem promującym nasze województwo w skali kraju.
Przypomnijmy, że Rock na Bagnie został wcześniej uhonorowany w prestiżowym konkursie organizowanym przez Wojewodę Podlaskiego, objętym patronatem honorowym Ministra Administracji i Cyfryzacji na Inicjatywę Społeczną Roku 2013.

Zarząd Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

24 maja 2019
Dzień Cyrylicy
Europejski Dzień Parków Wodnych
Dzień Działacza Kultury i Demokracji Lokalnej

Archiwa