Wspieraj lokalne organizacje

piątek, Październik 31, 2014
Autor: Marek Nowicki

Przekazując 1% podatku warto wspierać lokalne organizacje.
1procent
Izba Skarbowa w Białymstoku podsumowała zeznania podatkowe za ubiegły rok ze wskazaniem 1% podatku. Z danych wynika, iż podatnicy z powiatu monieckiego najwięcej środków, bo aż 47 tys. zł. przekazali Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”. Na trzecim miejscu znalazła się lokalna Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego, która otrzymała ponad 11 tys. zł.

Ogłoszenia i reklama na Szuwarach

Jeszcze raz chcemy serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom powiatu monieckiego za przekazane środki. Większość przekazów ma określony cel szczegółowy, dlatego każde przekazane pieniądze wykorzystujemy zgodnie z życzeniem podatnika. Ze szczegółowym sprawozdaniem z przekazania 1% podatku można zapoznać się na stronie internetowej Fundacji: www.fundacja.monki.pl

Za kilka miesięcy będziemy rozliczać się z podatku za rok 2014. Przekazując 1% zwróćmy uwagę aby środki nie “wychodziły” poza nasz region. Chcąc wesprzeć chore dziecko, czy też pewną inicjatywę nie musimy wysyłać środków do Warszawy, (gdzie często ich część przeznaczana jest na koszty administracyjne), przekażmy je lokalnej Fundacji, która wydatkuje je zgodnie z Państwa życzeniem. Pamiętajmy o tym za kilka miesięcy składając swój PIT.

Zarząd Fundacji na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego

Tag:

Komentowanie zakończone.

Kalendarz Świąt Nietypowych

25 kwietnia 2019
Dzień Sekretarki

Archiwa